• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İtiraf Köşesi

çok uzun süre mod değildim yav sro R nin moderatörüydüm AraNeL işte. Saint moderatör olmuştu yine işte son günlerimde oda R deydi sanırım orda konu açıyordu bana bişe kalmadan :D

Anne ve babamın ayrı olmasından dolayı psikolojik olarak haftada bir kez duvarı yumruklarım

itiraf ediyorum çok küçükken ilk okul 4. sınıfa giderken mahallede top oynuyorduk iyi frikik kullanırdım ha :D sonra topu koydum çok geriledim sonra koştum koştum bir vurdum ayağım ağrıdı dedim gol olacak baktım top yerinde ayağa baktım taşa vurmuşum :D :D :D sonra akşama ayağım şişti :D meğersem ayağımın tarağında küçük bir kırık varmış :D Allah'tan hemen iyileşti :D

İtiraf ediyorum tuvaletimi yaparken g*tüme su sıcramasindan aşırı zevk alıyorum :pispis

Az önce abimin bilgisayar çantasından yaklaşık 4-5 tane prezervatif çaldım.:D

Şimdi inanmayanlar olabilir ama bedavadan bulmuşken kaçırmamak gerek.

Son düzenleme:

Antalyadan bayram için geldi, bi bilgisayar çantasının içinden şarj cihazını alıcakken gözüme çarptı, 2 kutu taşıyor yanında. Birinin içinde bi kaç tane otlandım. :pispis

Antalyada yaşıyorsa az almış yanına :D

Geri