• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İtiraf Köşesi

Avatarımda böcek resmi vardı moderatör arkadaşımızın fobisi olduğundan dolayı değiştirmemi rica etti görmezden geldi şu anki avatarımı o koymuştu ve değiştirmedim kendimi çok cool hissediyorum

koduğumun dünyasında yabancı şarkı gibiyim dinleyenim çok anlayanım az ( ümitten izinli yazıldı bu silinmesin) :)

Son düzenleme:
Galiba onu hala seviyorum. Ama neden, neden bunu sadece yanındayken hissediyorum ? Neden uzaklaşınca hiçbir şey yokmuş gibi geliyor

İtiraf ediyorum her gördüğümü ona benzettiğimi söylüyorum.
( Ama aslında sadece onu görmek istediğimden öyle davranıyorum. ) Öyle bir şey yok yani ;)

bugün fundayla kaynaşmak için 3 kız kahve ısmarlamam gerekti ve 16 lira ödedim. işin sonucu kızın 4 senelik manitası olduğunu öğrenince o paranın gidişi şuan bile içimi acıtır....

not: funda evlene bilceğim kızdın vesselam

İtiraf ediyorum ilk çıktığım kızın adını hatırlamıyorum :(
Yardımcı olacak arkadaşlara belli bir ücret ödeyeceğim :haha

Tekrar aşık olmak istiyorum. Hayatıma anlam katacak, ayağımı yerden kesecek, kalbimin daha hızlı çarpmasını sağlayacak birini istiyorum. Peşinde aylarca koşsam da olur. Yeter ki gözlerine bakmak iyi gelsin, yanında olunca mutlu olayım. Birlikte türlü saçmalıklar yapıp gülelim. Hayatımın bir parçası değil hayatım olsun benim

Tekrar aşık olmak istiyorum. Hayatıma anlam katacak, ayağımı yerden kesecek, kalbimin daha hızlı çarpmasını sağlayacak birini istiyorum. Peşinde aylarca koşsam da olur. Yeter ki gözlerine bakmak iyi gelsin, yanında olunca mutlu olayım. Birlikte türlü saçmalıklar yapıp gülelim. Hayatımın bir parçası değil hayatım olsun benim

Hayırlısı :D Hatta inşallah tek taraflı aşk yaşarsın :D

itiraf ediyorum bu sitede eski moderatörlerden biriydim birşeye kızıp üyeliğimi sildirmiştim dayanamadım geri döndüm :D

Geri