• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İtiraf Köşesi

Ersan ile facebookta konuşurken yazdıklarına genellikle gülerim ama forumda bazı yazdıkları itici geliyor :D

Dün 3 saat şanslı masadayım diye arkadaşın gerizekalı hallerine katlandım, meğer gerçekten üşütmüş. Biz de seviniyoruz 5 bin gelecek diye.

İtiraf ediyorum, Techno - Trance türü müzik dinlemeyi seviyorum ama çevremdeki bazı embesillerin her techno duyduğunda "apachi" tarzı yakıştırmaları yüzünden kimseye söyleyemiyorum... Ceza yeme pahasına içimi döksemmi diye de düşünüyorum aslında:drym:

Bende Fbyi sporcu kağıtları yüzünden sevdim :D + Baba baskısıda var tabii. Birkeresinde elimde sporcu kağıdı gsli futbolcu var baba ben bu adamın takımını tutucam dedim yaş 4 felan çok iyi hatırlıyorum.Sağlam bir dayak yedim babamdan sonra kendime geldim :D

Bende bişeyler itiraf etmek istiyorum, 8.sınıfa kadar hiç sevgilim olmamıstı kızlarla nasıl konuşulur nasıl arkadaşlık kurulur muhabbete girilir vs. bilmiyodum lise1e kadar hayatı bakkaldan bi dal sigara alıp sabahtan akşama kadar sroda çar kasmaktan ibaretti.

İtiraf ediyorum Black Pearl online Hymerada Bp pointi silk olarak kullanma bugunu buldum arkadaşıma ve kendime avatar devil aldım pişmanım :(

11 yaşımdayken kuzenimle 1hafta çıkmıştım :pro

Geri