• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

izlesem mi izlemesem mi?

gecemi izleyim gündüz mü?

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

crossbow123

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Tem 2009
Puanı
5
arkadaşlar az önce bir gerilim filmi buldum yorumlardan anladığım kadarıyla çok geriyormuş acaba şimdi mi izlesem yoksa sabahamı bırakıyım bulduğum filmin adı the shining acaba izleyen varsa yorum alabilirmiyim ?

not:tek başına izleyeceğim

Çok eski bir flim.Bu flimde oynayanların ve flimi izleyenlerin hepsi öldü.Bir tek ben sağ kurtuldum. :)

bence gece ışıkları kapatıp monitörle aranda maksimum 1 metre olacak şekilde izle filmi . sonra gel ve bana teşekkür et bu güzel önerim için .

iyi seyirler :)

yeni korku filmleri sarmıyo artık paranormal dabbe felan eskiler daha iyi onu farkettim ama hala kararsızım :D

----------

film stephen kingin medyum adlı kitabından uyarlanmış 30 yıllık bir film stephen .k nin kitaplarını okuduğum için biliyorum adam iyi yazıyor filmide iyi olur film dağda bulunan bir otelden johny torrence adlı adama bekçilik teklif edilir ve johnyde otelde beleş kalma ve para teklifini kabul eder fakat bu otel diğerlerinden biraz daha farklıdır

Geri