• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Izleyecek dizim kalmadı :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Frskn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Frskn

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2011
Puanı
28
Beyler yaklaşık 10-12 tane dizi takip ediyorum şu an hepsi sezon finaliydi finaldi ara verdi.Malum yaz da geliyo bana izlemelik dizi lazım biten(bitirdiğim) veya güncel bölümlerini takip ettiğim diziler şunlar;

Game of Thrones
How I Met Your Mother
Supernatural
The Big Bang Theory
Breaking Bad
The Walking Dead
Two and a Half Men
Arrow
Shameless
Fringe
Behzat Ç.
Leyla ile Mecnun
Prison Break x
Family Guy x
Code Geass x

Anime olarakta: Death Note,Bleach,Naruto,Naruto Shippuuden,Elfen lied izledim anime o kadar çok hoşuma gitmiyo diyebilirim

Bana bunlardan başka izlediğiniz , tavsiye ettiğiniz yabancı dizi lazım .Konusu fark etmez izletsin kendini yeter.
Not:Vampire Diaries , Teen wolf tarzı saçma diziler veya anime önermeyin lütfen :)
Dexter sevemedim , House ilk sezondan sonra sıkıldım , Dr. Who 1970li yıllardan beri süren bi dizi 2000den sonrasını izle diyolar öylede dizi izlenmez yani..
Herneyse bekliyorum beyler.

Sizden gelenler;

Prison Break (Bitti)
Spartacus
Chuck
Person of Interest
Vikings
Revoloution
Da Vinci's Demons
Code Geass(Anime-Bitti)Lelouch reyiz :(

Son düzenleme:
Bir aşk hikayesi'ni izle FOX'ta çok sürükleyici :D

Ohoooo öncelikle lost var fringe var nikita var spartacus var var oğlu var

Hmm Prison Break olabilir fakat anladığım kadarıyla o dizide Hapishaneden kaçmaya çalışıyolar ve baya uzun ne kadar değişik bi konusu olabilir ki ?

----------

Ohoooo öncelikle lost var fringe var nikita var spartacus var var oğlu var

Fringe demin bitti.Lostun sonunu biliyorum diye izlemiyorum ya :D Spartacusü izliycem zaten çok uzun sürmez bitiririm onuda, Nikita nedir?

Birde Spartacusun sezonları farklıydı garipli falandı sanırım duyduklarımdan söylüyorum hani 2.sezondan başla tarzı şeyler de deniyodu onada nasıl başlamalıyım?

Chuck izle öneririm harika bir dizi.Konusu ajanlıkla alakalı bişi.Hem komedi,hem dramı aynı anda bulabileceğin tek dizi :)

Fringe yeni bitti zaten ajanlı dizilere bakabilirim tadı damağımda kaldı yazıyım onuda bi kenara :D

Cidden öneririm özellikle başroldeki kadın çok fena bişi (yvonne strahovskı) sırf ilk bölümü bu kadın için izlemiştim düşün yani :D

Not:Bu arada öyle ajanlı dizi dediysek tam aksiyonlu felan bişi bekleme komedi ile karıştırılmış hali falan.Ama tabi operasyonlar işte devlet içinde örgütlenmeler felan var onları çökertiyolar iyi yani.

Yvonne Strahovski Anna Torv'a da benziyormuş baya :D

Prison Break kesin izlerim o zaman merakta ettim açıkcası kaçış sadece başlangıç diyince :D

----------

Bu arada Prison break 4. sezon Final demi bitti yani?

Bunları izlediysen, Person of Interest'e vakit kaybetmeden başlayıp, bir solukta iki sezonu bitirmen gerekiyor. :D

Amacim muhalefet olmak degil ama madem anime onerisi almiyicaksin neden izledigin animeleri yazdin !? Ne etkisi olucak dizi onerisinde :d

Prison break izlemediysen bende tavsiye ederim. Inanilmaz derecede surukleyicidir.

Geri