• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Joymax ve Kore Oyun Firmaları Private Serverlara Karşı Harekete Geçti

Korede 7 yıllık delay varmış arkadaşlar. Onlar hala 2011 yılında yaşıyorlar :D

- - - Güncellendi - - -

Katılıyorum. Ülkemizde bayileri olmadığı için mahkeme yoluyla burada dava açılması söz konusu olamaz. (Ama işi ciddiye bindirip, burada küçük bir ofis açıp mahkemeye başvururlarsa sıkıntı. :D) Onun haricinde facebook üzerinden telif atmak ile ve dikkat çeken oyunlara direkt batırmak amacıyla exploit atabilirler.

Gerçi filterlar sayesinde exploitlerde zamanla aşılır diye düşünüyorum ama burada ofis açıp mahkemeye başvururlarsa iş kökünden halledilir.

Koskoca Joymax oturup Exploit mi atacak ? :D

Katılıyorum. Ülkemizde bayileri olmadığı için mahkeme yoluyla burada dava açılması söz konusu olamaz. (Ama işi ciddiye bindirip, burada küçük bir ofis açıp mahkemeye başvururlarsa sıkıntı. :D) Onun haricinde facebook üzerinden telif atmak ile ve dikkat çeken oyunlara direkt batırmak amacıyla exploit atabilirler.

Gerçi filterlar sayesinde exploitlerde zamanla aşılır diye düşünüyorum ama burada ofis açıp mahkemeye başvururlarsa iş kökünden halledilir.
Exploit işini yapmaz. Mahkeme ile de sanmıyorum uğraşmazlar facedeki telif işlerini bile başka firma üzerinden yaptırıyorlar.

Exploit işini yapmaz. Mahkeme ile de sanmıyorum uğraşmazlar facedeki telif işlerini bile başka firma üzerinden yaptırıyorlar.
Büyük firmalar zaten bu tür işlerle kendileri uğraşmazlar başkalarına vekaleten yaptırırlar ki bu firmayı araştırdığınızda başlı başına telif hakkı ihlali işleri yapıyor işi ehline emanet etmişler kolay da bırakmazlar tahminimce yoksa bir şirkete bu işi yaptırtmazlar kendileri uğraşırlardı.

Maxigame için kötü olmuş fakat diğerleri için aşırı mutlu oldum inşallah hepsine son verirler dicem de biraz daha uzun sürer bu süreç

Bu firmanın ücretli ve ücretsiz servisi varmış. Joymaxın geçen 6 7 sene içinde hiçbir şey yapmayıp şimdi böyle bir şey için para ödemeleri mantıksız...

Silkroad Pvp server reklam verildiği için kapatılmıştır büyük ihtimalle, foruma el atamadıklarından facebook kapatılmış sanırım. Silkroad Pvp server reklam bölümleri maxigame ve tüm forumlar kaldırmalı bu bölümleri. Joymax kendisini düzeltmeye mi başladı bilinmez, bu pvp serverlara el atması gerçekten güzel olmuş, destek veriyorum joymaxa.

Silkroad Pvp server reklam verildiği için kapatılmıştır büyük ihtimalle, foruma el atamadıklarından facebook kapatılmış sanırım. Silkroad Pvp server reklam bölümleri maxigame ve tüm forumlar kaldırmalı bu bölümleri. Joymax kendisini düzeltmeye mi başladı bilinmez, bu pvp serverlara el atması gerçekten güzel olmuş, destek veriyorum joymaxa.
Doğru diyorsun katılıyorum.

İşin ucunu bırakmazlarsa ne maxigame pvp konusu açabilir ne elitepvp. Knight online oyunundaki bi kaç pvp server yayıncı firma tarafından mahkemeye verilip komple kapatılmış dava sonuçlarıda milletin gözü korksun diye paylaşılmıştı. Ek olarak DMCA mıydı bi tane site vardı oraya şikayet edince websitesindeki başlık, konu, resim, içerik tamamen kaldırılabiliyodu ordanda pvp server tanıtım konularını kapatmışlardı baya bi. 2 Tanede Pvp server tanıtım sitelerine dava açıp hem erişim engelletip hemde kapattırdılar heralde o siteler artık yok piyasada. İşin kısası joymax işin peşini bırakmazsa pvp server piyasası baya çöküşe geçer.

Şuan herkesi örgütlenmeye davet ediyorum, tek tek facebook sitelerini şikayet ediniz, pvp server adı altında açılan serverları. İşlemleri hızlandıracağından eminim.

İşin ucunu bırakmazlarsa ne maxigame pvp konusu açabilir ne elitepvp. Knight online oyunundaki bi kaç pvp server yayıncı firma tarafından mahkemeye verilip komple kapatılmış dava sonuçlarıda milletin gözü korksun diye paylaşılmıştı. Ek olarak DMCA mıydı bi tane site vardı oraya şikayet edince websitesindeki başlık, konu, resim, içerik tamamen kaldırılabiliyodu ordanda pvp server tanıtım konularını kapatmışlardı baya bi. 2 Tanede Pvp server tanıtım sitelerine dava açıp hem erişim engelletip hemde kapattırdılar heralde o siteler artık yok piyasada. İşin kısası joymax işin peşini bırakmazsa pvp server piyasası baya çöküşe geçer.
Oyun sunucusu bayilerini önce silmeleri lazım sektörden çünkü kaynağı %90'ın onlar. Yoksa kapatıp dursunlar açmaktan bıkmazlar.

O ****** çocukları düzgün oyun yaptıda bizmi oynamadık isro= Lag & delay & Donate.. Yeni sw açtılar günde 2 saat kasılıyosun pre alırsan kasıldığın saat artıyo pre 120tl hey yavrum heyy

O ****** çocukları düzgün oyun yaptıda bizmi oynamadık isro= Lag & delay & Donate.. Yeni sw açtılar günde 2 saat kasılıyosun pre alırsan kasıldığın saat artıyo pre 120tl hey yavrum heyy
Bide üzerine bot kullanayanları bile bot adı altında banladılar. %95'i Türk ne tesadüf.. Joymax başta 110 dan sonra saçmaladı orda koptu bu olay.

Bide üzerine bot kullanayanları bile bot adı altında banladılar. %95'i Türk ne tesadüf.. Joymax başta 110 dan sonra saçmaladı orda koptu bu olay.

Katılıyorum zaten 110 dan sonra sistemi değişti job sistemi orda koptu, orda zaten avrupada artık kimle anlaştılarsa onlar batırdı oyunu. Silkroad R açılmıştı sonra işte.

Adamlar bu işi yapıyor telif işleri ve resimde göründüğü gibi hack türü işlerde yapıyorlarmış ücretini aldıktan sonra exploit neden atmasınlar :)

hzyozq

Herşeyde haklısında prenin 120 tl olması joymaxlık bir durum değil^^

Keşke bu olaya girişmek için bu kadar beklemeselerdi...

Son düzenleme:
120tl ye çar satıyolar pre kim alır.

Premiumum 130 level chara işleyişi farklı 110 level chara işleyişi farklı. Bende 120 TL olcak ve 130 lvl charım olacak niye char alayım premium almak varken ? Bunun gibi mantıksal bir şey :) Charın yoksa pre alacağına gidip char alabilirsin orada haklısın.

Geri