• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Joymax ve Kore Oyun Firmaları Private Serverlara Karşı Harekete Geçti

Artık piyasanın temize çıkması gerekiyor al kaç devri bitmeli para tatlı gelen art arda serverlar açıyor zengin ettik normal hayatta hiç bir vasfı olmayan adamları.

3-4 Private server sayfası kapandı fakat hala açıkta olan server sayfaları mevcut bunların kapanmama sebebi ne olabilir fikri olan arkadaşlar varmı telif için şikayet'den dolayı kapanan sayfalar bir itirazda bulundu ve bundan sonra bu şirketin sunduğu deliller geçersizmi sayılıyor tam olarak ne olabilir 3-4 sayfa kapandı ama hala açıkta olanlar var

Girdim baktım göremedim nerelerdeler ? Bi tarıfınızdan element uydurmayınız ölmüş bir oyunu övmek için.

Önce üslubunla konuşmayı öğren. Daha sonra yazdıklarımda ne demek istediğimi anlamaya çalış. Seviyesizliğin anlamı yok. Ben burada hiç birşeyi övmüyorum. Silkroad ölmüş ya da ölmemiş bana ne benim karnımı mı doyuruyor Joymax. Olanları yazıyorum. 1 2 saat oyuna girip bakıp çıkmakla uzun zamandır oynamak farklı şeyler. Tartışma çıkarmanın anlamı yok egoist şey seni. Atar yapıyor birde sanki tanırmış gibi. Kişiliğine dair herhangi birşey bilmiyorum seninle de muhattap olmak istemiyorum mümkünse git aynaya çemkir.

Girdim baktım göremedim nerelerdeler ? Bi tarıfınızdan element uydurmayınız ölmüş bir oyunu övmek için.

Server'da ne kadar kaldın bilmiyorum fakat kimseyi göremediysen problem sende arkadaşım . Ben 4-5 gündür oyuna giriyorum ve çok fazla Türk oyuncuyla karşılaştım .

İsrodan çok kazanan private server olduğunu varsayarsak mantıklı bir yaptırım olmuş.

En son gördüğüm bir posta hosting firmalarına da bulaşmaya başlamıştır.
Sunucu şirketlerine de ulaştıklarına göre bu olayları ciddiye aldığı anlamına geliyor.
Bakalım ne kadar daha bunu sürdürebilecekler.

Önce üslubunla konuşmayı öğren. Daha sonra yazdıklarımda ne demek istediğimi anlamaya çalış. Seviyesizliğin anlamı yok. Ben burada hiç birşeyi övmüyorum. Silkroad ölmüş ya da ölmemiş bana ne benim karnımı mı doyuruyor Joymax. Olanları yazıyorum. 1 2 saat oyuna girip bakıp çıkmakla uzun zamandır oynamak farklı şeyler. Tartışma çıkarmanın anlamı yok egoist şey seni. Atar yapıyor birde sanki tanırmış gibi. Kişiliğine dair herhangi birşey bilmiyorum seninle de muhattap olmak istemiyorum mümkünse git aynaya çemkir.

Kim olabilirsin ki sen tipik beynini oyunla yemiş modelin tekisin :haha :haha

- - - Güncellendi - - -

Server'da ne kadar kaldın bilmiyorum fakat kimseyi göremediysen problem sende arkadaşım . Ben 4-5 gündür oyuna giriyorum ve çok fazla Türk oyuncuyla karşılaştım .

Baya kalmışsın oyunda kardeş pardon :haha

Son 1 haftada her yerde reklamını görüyorum silkroad'ın youtube,facebook,twitter gibi büyük sosyal platformlarda,bu olayı baya ciddiye aldılar sanırım hayırlısı dicem ama oyuncular toplansada artık eski zevki tadamıcaklarından eminim,çünkü her şey paraya döküldü

Son 1 haftada her yerde reklamını görüyorum silkroad'ın youtube,facebook,twitter gibi büyük sosyal platformlarda,bu olayı baya ciddiye aldılar sanırım hayırlısı dicem ama oyuncular toplansada artık eski zevki tadamıcaklarından eminim,çünkü her şey paraya döküldü

aslıda bu 2. reklam dalgası birkaç ay öncede yapmışlardı

Private server sahiplerine yardımcı olabilicek, sosyal medya hesaplarını kurtarabilcek bir kaç tüyo.

Sosyal medya hesaplarınızda içinde ; SRO, Silkroad, Joymax, Private Server vb. joymax firmasının telif haklarını elinde bulundurduğu kelimeler kullanmayın.
Domainlerinizi play-sro.com old-sro.com gibi domainler almayın.
İllegal kullanıma ses çıkarmayan yurtdışı serverlar tercih edin.
Server isimlerinizde Silkroad sro gibi kelimeler bulundurmayın. (örnek olarak JoySro -> JoyPlay)
Facebook sayfanızı, web serverınızı, oyun sunucunuzu kuzey ve güney koreden gelen baglantıları yasaklayın.
Sosyal Medya platformlarında Joymax'in paylaştığı Wallpaper, screenshot, splashart gibi copy-free olan materyaller kullanın.

Bunlar korunma yöntemleri bir nebze olsun koruyacaktır.

Korsan olarak oynanan server'ların ömrü çok kısa biliyorum ama asıl server dışında tüm serverların kapanmasından yanayım bende.

evetr erwrew rsdf sdfwe

- - - Güncellendi - - -

dsadqwd qwd asd qwd

- - - Güncellendi - - -

test test test test

Anlamadığım bazı hususlar var neden Rigid - Ruby gibi serverlere dokunmuyorda bizlere muhalefet oluyorlar anlamış değilim

Geri