• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kaç yaşında görünüyorum?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gedikoglu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O belli zaten canim, beyni olan biri seviyesiz davranmaz ve konustugu kelimelerin sınırını bilir, makaranin da bir dozu oldugunu unutmaz. Burada herkese salliyorsun ama biri seni ciddiye alirsa tartisma cikabilir. Tabi ben ciddiye almayan taraftayim, senin de soyledigin gibi beyni olmayan birini ciddiye almak biraz sacma olur. :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kusra bakma.

11825902_914142038635330_3069357873527578295_n.jpg

Selamlar nasıl gidiyor :) Sizce kaç görünüyorum bakalım.

yok 21 ve hayretler içerisindeyim.Insanlar bana genelde 25+ biçiyor.Sakalin farki harbiden yansiyormus.

Aramızda tam olarak 1 yaş fark varmış, açık ara sakal farkıyla benden de büyük görünüyorsun, sarışınım sakal ne arar lan bende :D (28/11/93 :) )

O belli zaten canim, beyni olan biri seviyesiz davranmaz ve konustugu kelimelerin sınırını bilir, makaranin da bir dozu oldugunu unutmaz. Burada herkese salliyorsun ama biri seni ciddiye alirsa tartisma cikabilir. Tabi ben ciddiye almayan taraftayim, senin de soyledigin gibi beyni olmayan birini ciddiye almak biraz sacma olur. :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dayanamıyorum , denedim ama yazmadan rahat edemiceğim.

Öyle millet içinde insana laf atılmaz biz böyle gördük.Egonu mu tatmin ettin?
Bu forumdakileri tanıyorum ve tanıdıklarıma takılıyorum bu bir. Hemen kaşına laf atınca gerildin bu egolu olduğunu ve senin kendini beğendiğini gösterir bu iki. En huylandığım insan tipi kendini beğenmiştir bu üç. Saygımı beğenmiyorsan konularıma yazmazsın olur biter bu dört. Androidevim.com'da yöneticiyim ve resmi resmi konuşmaktan bıkdığımdan burda rahat rahat konuşmak istemem saygısızlık mı oluyor bu da beş.

Geri