• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kaç yaşında görünüyorum?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gedikoglu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dayanamıyorum , denedim ama yazmadan rahat edemiceğim.

Öyle millet içinde insana laf atılmaz biz böyle gördük.Egonu mu tatmin ettin?
Bu forumdakileri tanıyorum ve tanıdıklarıma takılıyorum bu bir. Hemen kaşına laf atınca gerildin bu egolu olduğunu ve senin kendini beğendiğini gösterir bu iki. En huylandığım insan tipi kendini beğenmiştir bu üç. Saygımı beğenmiyorsan konularıma yazmazsın olur biter bu dört. Androidevim.com'da yöneticiyim ve resmi resmi konuşmaktan bıkdığımdan burda rahat rahat konuşmak istemem saygısızlık mı oluyor bu da beş.
gerginlğe gerek yok şurda makara yapıyoruz sen orda bana gay dedin genelde olsa daha sert cıkarım ama makara yapıyoruz sakin ol kardeşim .
mert sende aga biraz daha sakin ol :) siz bir ailesiniz bir ailenin üyesisiniz olmaz

f615482756530457ac70667c59b1131a.jpg

Sagda ki ben :) Bu biraz sakalli halim dusun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oha hocam birde tam önden çekilmiş fotonu atarmısın?

----------

gerginlğe gerek yok şurda makara yapıyoruz sen orda bana gay dedin genelde olsa daha sert cıkarım ama makara yapıyoruz sakin ol kardeşim .
mert sende aga biraz daha sakin ol :) siz bir ailesiniz bir ailenin üyesisiniz olmaz

Sen, ben alınmam böyle şeylerden demiştin diğer konunda ondan takıldım sana.

oha hocam birde tam önden çekilmiş fotonu atarmısın?

----------

Sen, ben alınmam böyle şeylerden demiştin diğer konunda ondan takıldım sana.
çünkü kardeşim ben kendimi biliyorum sende kendini biliyorsun 2 3 arkadaşının sana dedıgıne ki seninde ona dedıgın sozler agırına gıtmemesı gerek yani takmayın şurda biraz eglenıyoruz gülüyoruz sadece şaka maksatlı

Geri