• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karakter Satışları Yasaklanmalı mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Char Alım Satımı Yasaklansın mı?

• Evet, Yasaklansın.

Kullanılan: 40 54.1%
  • Hayır, Yasaklanmasın.

Kullanılan: 34 45.9%

• Kullanılan toplam oy
    74
  • Anket kapatılmış .
Bende Char satiyorum ama forum uzerinden sadece, en basindan yasak olmaliydi gercek parayla satis, biraz gec olcak ama yasaklansin

Biz zaten yasaklama kararı almıştık ancak genel olarak sizlerinde görüşünü almak istedik, salt çoğunluk karşı olmadığına göre yasaklamak için de bir sakınca yok o halde.

Şuan itibari ile Black Pearl Online'da hem forumdan hem oyundan diğer insanlara yansıyacak şekilde yapılacak karakter alım satımları yasaklanmıştır. Bikaç gün boyunca bunu duyurup esneklik sağlayıp uyaracağız sürece adaptasyon için ancak sonrasında kural ihlali yapanların karakterlerini banlamak durumunda kalacağız.

Biz zaten yasaklama kararı almıştık ancak genel olarak sizlerinde görüşünü almak istedik, salt çoğunluk karşı olmadığına göre yasaklamak için de bir sakınca yok o halde.

Şuan itibari ile Black Pearl Online'da hem forumdan hem oyundan diğer insanlara yansıyacak şekilde yapılacak karakter alım satımları yasaklanmıştır. Bikaç gün boyunca bunu duyurup esneklik sağlayıp uyaracağız sürece adaptasyon için ancak sonrasında kural ihlali yapanların karakterlerini banlamak durumunda kalacağız.

Güzel bi haber daha :) Teşekkürler ümit bey .. :)

Sp çarı kasıp satamayacakmıtız

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence güzel bir karar oldu fakat geç kalındığı kanısındayım silkroad ticaret yeri değil zevkini alırsın güzelcene eğlenirsin çıkarsın.
İtemlerini satıp milletin kafasında neden item satıyor acaba servere birşeymi olcak duygusu uyandırıyor.

Sp çarı kasıp satamayacakmıtız

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır maalesef, her türlü char satışı yasak.

Bence güzel bir karar oldu fakat geç kalındığı kanısındayım silkroad ticaret yeri değil zevkini alırsın güzelcene eğlenirsin çıkarsın.
İtemlerini satıp milletin kafasında neden item satıyor acaba servere birşeymi olcak duygusu uyandırıyor.

Zararın neresinden dönülürse kârdır.

Resmi aracılık alımı felan olursa başvurdum sayın beni Ümit bey:beer @Deepblue

Son düzenleme:
Geri