• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kartla alışverişi nasıl indirimli yapabilirim?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PoleStar

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2009
Puanı
86
[FONT=&quot]Merhaba,[/FONT]

[FONT=&quot]Almak istediğim ürünün fiyatları aşağıdaki gibidir. Kart ile nasıl indirimli alabilirim. Kendi kredi kartım yok sürekli nakit alışveriş yaptığım için kart indirimleri hakkında bilgim yok. Kart ile alsak nakit fiyatından daha uyguna alabilir miyiz? Var mıdır böyle bir kampanya?[/FONT]

[FONT=&quot]Nakit : 6.657,43 TL[/FONT]
[FONT=&quot]Kredi Kartı : 6.724,68 TL[/FONT]

Arada sadece 67 TL fark var, gayet uygun bir oran bu. Daha düşük bir fiyata alabileceğini sanmıyorum. Sonuçta bankalar kartları babalarının hayrına değil belli bir komisyon karşılığında hizmete sunuyorlar.

Arada sadece 67 TL fark var, gayet uygun bir oran bu. Daha düşük bir fiyata alabileceğini sanmıyorum. Sonuçta bankalar kartları babalarının hayrına değil belli bir komisyon karşılığında hizmete sunuyorlar.

Aslında indirimden kastım bonus. Misal 1000 TL üstü siparişe 50 TL bonus vs. gibi 6700 lük alışverişe bu bonus fazla olur diye düşündüm. Kredi kartı kullanmadığım için bilmiyorum kampanya var mı yok mu. Araştırdım pek bir şey bulamadım o yüzden forumdaki arkadaşlara danışayım dedim. Sonuçta bu bonusta para yerine geçiyor her ne kadar karta yüklensede 50 TL bonus ile 50 TL lik alışveriş yapabiliyorsun.

Kampanyayı genelde kredi kartları değil anlaşmalı frimalar yapıyorlar örneğin,shellden 200TL lik benzin alana xx karttan 50TL chip para hediye,burda aslında kampanyayı yapan shell kart bahane yani, alışveriş yaptığın sitenin kampanyası olucak diyelim bu elektronik bir ürün, yine örneğin hepsiburada da 500TL maximum kartla alışveriş yapana senin dediğin gibi 50TL hediye,yani bunu yapabilmen için kredi kartına değilde alışveriş yapıcağın sitenin,kurumun,kuruluşun neyse onun anlaşmalı kampanyasına bakmak.

nakit fiyatı daha ucuz, bunu EFT falan yapabilirsin firmayla iletişime geçip eğer kredi kartı kullanamıyorsan

Geri