• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ECSRO] Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben pazar qüünü char aldım daha aktif olmadı üzerinden 5 qün geçti ark cumartesi aldı salı sabah aktifleşti :S

Sürekli aynı soruları soruyorsunuz ve bizde aynı cevapları veriyoruz lütfen soru sormadan önce üstteki mesajları veya bir önceki sayfadaki cevapları okuyunuz...!

valla gm lerin keyfini bekliyoruz :(
Haklısınız.Aslında Sole Birşey Var Ben İlk ACC yi Cumartesi Aldım Salı-Çarşamba Açıldı.Sorulara cevaplara bakıyorumda pazar Gunu Alanların hepsi Biraz Beklicek Gibi Hem Vıp Gunluk hemen hemen Check Ben Pazar Gunu Aldım.Siz Bu Acc'yi Aldıgınız yerle irtibata geçip Sorabilirmisiniz nerde KAldı accler Diye :)

ya arkadaşalr bakın şimdi ben sp aldım ecsro nomi ye ID im headhunter12 oyundaki ismimde aynı benim ecsro publicdede aynı ID de ve aynı oyuncu adında bi adamım daha war herhangi bir karışma yaşanmaz değilmi????

karışma olmaz... çünkü sizden bilgi olarak server adı da isteniyor özellikle karışmaması için

Güzel Olmuş ;)

Bunuda Anlamayan Varsa Yuhh :D

Anlamıyan Vardır hala Ama xD

Nese :D:D

peki örn normal serverdan size gold versek diğer server'dan alsak olabilirmi ?

ecsro ındırmek

bende normal sro var ama yınede ecsro nun butun dosyalarını ındırmem sartmı

ya bisi dicem bu silkroadın testimi var bu onun icinmi bildigimiz silkroad has oyun için mi sp alcam sp bitti car galdı ölede ona göre alcam bide bu nun alma sartı ek üyelikmi accaz ecsro dan anlamadım ben

ya bisi dicem bu silkroadın testimi var bu onun icinmi bildigimiz silkroad has oyun için mi sp alcam sp bitti car galdı ölede ona göre alcam bide bu nun alma sartı ek üyelikmi accaz ecsro dan anlamadım ben

ECSRO , Normal Bildigimiz Silkroad (isro)'dan Farklıdır. Tamami İle Kendine Has Bir Oyundur(Privete,Yani Özel Bir Server,Oyundur). Normal Silkroad (isro) İle Alakası Yoktur.

sp satışları zaten ECSRO Kullanıcılarına Özeldir

Normal Silkroad (isro)'da Sp Satışı Yoktur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri