• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ECSRO] Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim Hesabım paypalda doğal olarak paramda orada bunun için bişey yapabilirmiyiz Sizle paypalla anlaşma yokmu?

Çok güzel açıklanmış sağol.. ama bi sorum olcak oyunda oyun parası karşılığında (sözde) sp satanlar var.. böyle birşey mevcut mu ? yoksa tamamen bi dolandırıcı mı ?

gm ile hergün görüşüyoruz olsa olurdu zaten.

Ya Bişey Sorucam Yeri Midir Bilmiyorum Ama Tamamen Şans Dedin Ya Ümit Abi Ben Mesela 1m Sp Alıcam 500k Verme Durumu Olabilir Mi? Böyle Bir Olayda Gm 500k Sp Daha Ekler Mi?

Ben de sorayım yeri gelmişken. Nerede bu asistanlar? Anladım update var; ama herkes mi uğraşıyor o işle? Müşterilerle ilgilenen yok mu? Tahsil ettiler parayı; fakat karşılığını vermediler. Azami 24 saat diyor; tamam eyvallah. Dün, 24 saati 24 saat geçmişti. Gece, en geç sabaha gelir dendi; eyvallah. Bugün 3. gün. Doğrudan iletişimim yok diye konuşamıyorum onlarla. Bir türlü teslimat gerçekleşmiyor. Aydınlatıcı hiçbir açıklama da yapılmadı. Yaygara çıkarma amacında değilim ama acelemiz var bir yerde. Mağdur durumda olan bizleriz ve hâliyle haklıyız.. Eminim ki aynı dertten mustarip birçok kişi var. Cevabınızı bekliyorum. - Hürmetler..
Vesselam!(Ahmet tarz)

Ben de sorayım yeri gelmişken. Nerede bu asistanlar? Anladım update var; ama herkes mi uğraşıyor o işle? Müşterilerle ilgilenen yok mu? Tahsil ettiler parayı; fakat karşılığını vermediler. Azami 24 saat diyor; tamam eyvallah. Dün, 24 saati 24 saat geçmişti. Gece, en geç sabaha gelir dendi; eyvallah. Bugün 3. gün. Doğrudan iletişimim yok diye konuşamıyorum onlarla. Bir türlü teslimat gerçekleşmiyor. Aydınlatıcı hiçbir açıklama da yapılmadı. Yaygara çıkarma amacında değilim ama acelemiz var bir yerde. Mağdur durumda olan bizleriz ve hâliyle haklıyız.. Eminim ki aynı dertten mustarip birçok kişi var. Cevabınızı bekliyorum. - Hürmetler..
Vesselam!(Ahmet tarz)

Bizim elimizde olan bir durum yok biz üzerimize düşeni yaptık char bilgilerinizi ecsro yetkililerine ilettik ve paralarını peşinen gönderdik geriye onların teslim etmesi kaldı ancak ocean 4-5 gündür ortalıklarda görünmüyor.Asistanlar teslimat yapmıyor sadece ocean yapıyor o olmadan bu işler yürümüyor.Beklemek istemeyen varsa pm atsın parasını iade edebilirim.

Bizim elimizde olan bir durum yok biz üzerimize düşeni yaptık char bilgilerinizi ecsro yetkililerine ilettik ve paralarını peşinen gönderdik geriye onların teslim etmesi kaldı ancak ocean 4-5 gündür ortalıklarda görünmüyor.Asistanlar teslimat yapmıyor sadece ocean yapıyor o olmadan bu işler yürümüyor.Beklemek istemeyen varsa pm atsın parasını iade edebilirim.

Arkadaşlar Günlerdir Ümit beni sıkıştırıyor,bende Ocean'ı sıkıştırıyorum.
1-2 kez online yakalayabildim ve siparişleri teslim etmesini söyledim."Tamam" demesine rağmen 2 gün geçti ve Lanet olasıca programda 7/24 online olmama rağmen hiç girmedi.İnanın elimizde olan birşey değil çünkü PRIVATE server burası.Orjinal gibi olmasını beklemeniz hata zaten.Joymax bile oluşabilecek bir hatayı saatler sonra düzeltebiliyor.Ümit iyi hatırlar,Yeni serverlar açıldığında epinler yüklenmiyordu mesela; ozamanlar 48 saat sürmüştü JOYMAX'ın çözmesi.
Beklemekten başka şuan için yapabileceğimiz birşey yok.

Açıklamalar yeterli, teşekkürler.. Sizi rahatsız etmeyeceğim artık, gerekeni almış bulunmaktayım =)

arkadaşlar ben dıyelim ki 80 + çhar istiyorum size str int olmasını mı soyleme gerke yoksa start poıntler 0 damı

valla 1 kere 300 silk almıştım 600 silk gelmişti Gm nin kıyağı heralde ümit abi ye de sormuştum hatta karıştırma orasını demişti =)

Açılıp açılmayacağı veya ne zaman açılacağı belli değil açılırsa zaten duyuru yaparız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri