• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ECSRO] Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya ECSRO VIP a geçicem bunun fiyatı 15 tl heralde aynı şekilde diğer ürünler gibi parayı size yatırııp canlı deste ge mi geçicem .Yoksa başka nasıl alabilirim? cvp vrn ltfn

beyler ben dün ecsro vıp üyelik aldım ama 24 saati çoktan geçti hala açılmadı bi sorun olur mu ??ne zaman açılacak bilgi verin yetikililer

Yeri burası deyil ama yerini bulamadım Sunworld de silk satıyormusunuz ümit abi???

ben vıp char aldım ama vıp charım açılmadı bunu sbebi ne acaba bana 24 saat içinde açılcak demişlerdi açılmadı hatamı var acaba

ya ECSRO VIP a geçicem bunun fiyatı 15 tl heralde aynı şekilde diğer ürünler gibi parayı size yatırııp canlı deste ge mi geçicem .Yoksa başka nasıl alabilirim? cvp vrn ltfn

Evet aynı şekilde...

beyler ben dün ecsro vıp üyelik aldım ama 24 saati çoktan geçti hala açılmadı bi sorun olur mu ??ne zaman açılacak bilgi verin yetikililer

Farkındaysanız burası ecsro sıkça sorulan sorular ve cevaplar bölümü ve bu soru ile cevapların arasında neden gecikme olduğu ve gecikme olduğunda neler yapılması gerektiğide yazıyor okumadan yorum yapıyorsunuz paso...

Yeri burası deyil ama yerini bulamadım Sunworld de silk satıyormusunuz ümit abi???

Evet satıyoruz anasayfada soldaki satış menüsünde Sunworld menüsüne tıklarsan fiyatlar ve detaylara ulaşabilirsin

ben vıp char aldım ama vıp charım açılmadı bunu sbebi ne acaba bana 24 saat içinde açılcak demişlerdi açılmadı hatamı var acaba

Farkındaysanız burası ecsro sıkça sorulan sorular ve cevaplar bölümü ve bu soru ile cevapların arasında neden gecikme olduğu ve gecikme olduğunda neler yapılması gerektiğide yazıyor okumadan yorum yapıyorsunuz paso...

BeNdE SORMAK istedim insan ister istemez endişelenio 24 saati geçince herkkes en kısa sürede açılmasını istio 24 saati geçince canlı sohbete girip söylememiz gerekiomu

BeNdE SORMAK istedim insan ister istemez endişelenio 24 saati geçince herkkes en kısa sürede açılmasını istio 24 saati geçince canlı sohbete girip söylememiz gerekiomu

24 saat ortalama teslimat süresi, bu süre en geç 48 saati bulmakta eğer 48 saat aşılıp halen bir gelişme olmaz ise o zaman bize bildirmeniz gerekiyor.

bilgi için saol eğer yarın 2.30 kadar açılmassa o zaman bildiririm

bende 48 saat oldu ve acuntlar aktif olmadı ben yabancı bi siteden aldım

bende 48 saat oldu ve acuntlar aktif olmadı ben yabancı bi siteden aldım

Biraz destekli sallayın lütfen accountları dün sipariş ettiniz ya sayılarla aranız iyi değil veya hesap makinesi kullanmayı bilmiyorsunuz. 48 saat olmuş olması için dün sabah almışsanız yarın sabah olmasını beklemeniz gerekiyor + yabancı sitelerden sadece 1 tanesi bu işi yapıyor o da goldsold.pl sitesi daha önceden bizde onlardan alıyorduk tam 5 gün bekletildiğimi bilirim. Siz bu işleri kolay ve bizim elimizde sanıyorsunuz ama hiç de bildiğiniz gibi değil. Hangi siteye giderseniz gidin aynı süreyi beklersiniz çünkü tüm siteler ecsro gm lerinin hesapları aktif etmesini bekliyor hiç bir iste kendisi hesabı aktif etmiyor ve öyle bir yetkisi yok.

sallama deil vip acunt satışı açıldında hemen aldım yabancı site dedim zaten oda goldsold istersen bak satış açılalı kaç sast oldu ve hala şifreler aktif deil ben zaten size hitaben 48 saat oldu açılmadı demedim yabancı sitenden aldım 48 saati geçti hala açılmadı dedim Relax...

Nomi serverine üye oldum perşembe günü hala id şifre yanlış dıyo demekki gm onayı beklıoruz,yuhh yani saçmalamışlar türkler çıkıpta adam gibi sro private kuramıyolar ALLAH'ın çinlileriyle uğraşıyoruz..

Nomi serverine üye oldum perşembe günü hala id şifre yanlış dıyo demekki gm onayı beklıoruz,yuhh yani saçmalamışlar türkler çıkıpta adam gibi sro private kuramıyolar ALLAH'ın çinlileriyle uğraşıyoruz..
yok nomi serverı onay beklemez sanırım o birtek VİP için geçerli GM aktif etmeden giremiyosun oyuna ve 3 gündür onay bekliyoruz inş. bu sene içerisinde verecek :D

yan Umit bey noldu bizim ACC ler PAzar Saat 13-14 civarı aldık 17 Ocakta Hala Acılmadı :) bekliyorum deli olacam ilk aldıgım 3 ncu gun acıldu sonran ıkısı kaç gun oldu :D

bu vip acc aktif olma işi toptanmı oluyor yoksa benden önce alan 3-4gün bekledi diye benimde min.bu kadar beklemem gereklimi? yani 18 ocakta alan birisiyle 20 ocakta alan birisinin hesapları örn. 22ocak aynı günde açılırmı? daha net nasıl yazarım bilemiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri