• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KDBOT 120 Skills [CH-EU] + JUPİTER MOPS+12 DG İTEMLER [Düzenlendi]+[Güncel]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maxilife

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2012
Puanı
65
b4yv5w8r.png
Merhaba Arkadaşlar KD-BOT EU İçin 120 Skillerini Skill.txt'e Ekledik Ve CH Karakterler İçin'de Skill.txt Yaptık CH İçin 120 Skillerini'de Skill.txt'e Ekledik .Jupiter Mops Ve 12 DG İtemler Eklendi [Oyunda İtem Oranları Çok Yüksek Oldugu İçin Seçtiğiniz İtemlerin Sadece Sun Nova Ve Moon'unu Topluyor Böylece Çantanız Gereksiz Eşyalarla Dolmuyor.] Sizlerle Paylaşmak İstedim Hemen Anlatıma Geçeyim.

• [*=center]Dosyaları indirdikden sonra rar'dan çıkartıyoruz.
    [*=center]KD-Bot Klasör'üne giriyoruz.
    [*=center]Data Klasör'ünü açıyoruz.
    [*=center]Rar'dan çıkarttığımız dosyaları Data klasör'üne atıyoruz.
    [*=center]Çıkan soru'ya evet deyip işlemi tamamlıyoruz.

Son düzenleme:
sword nuker skilleri çalışıyomu acaba start diyorum bota dc

Çalışıyor Benim Çarım'da Nuker :) Çalışmayan Skill Olursa Bildir Düzeltireyim :)

Sorun Yok Bunlarda Bir Sürü Kişi Denedi Sen Yapamıyorsun :)

yukarıdakileri yaptıkdan sonra resmin altındaki linke tıklayıp öğrenebilirsin :)

lighting de sorun var galiba bakarmısın veya 115lik moblarda giriyorum start diyince dc

Bot Açıkken Skill Upladığın İçin Dc Yiyorsun Öncelikle Skilleri Ve Bufları Kaldır Sonra Tekrar Ekle Düzelecektir :)

kardeşim bi sorum olacak bu kd botta 2 charı bota koyabiliyoruz ama orda select yaparken 01 02 03 .... diye gidiyo daha fazla char açabiliyomuyuz? açabiliyosak anlatabilirmisin.

Glory sro calşmıyo bende

beyler ub tatign sorunsuz doluyo ondann sonra bişey cıkmıyo nedne acacba indirilcek bişey avrsa yoruma eklerimisiniz

Eu da Holy Spell Yok Ona bi çözüm bulursan iyi olur clearic skillerini bi gözden geçir derim :)

Bazı arkadaşlarlar bot hakkında bilgiye sahip olamayabilirler bence konuya bir not düşmelisin bot açıkken yani kasıyorken skill uplarsak dc yeriz o nedenle botu durdurup skill uplayın ve sonrasında botta skill sekmesine gelip fix skill demelisiniz. Bota item felan toplatırken advance butonunda soldan 1. gold soldan 1.nin altındaki item şuan hatırladıklarım bunlar eve gidince genişletirim bunlar hakkında bilgi vermelisin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri