• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KDBOT 120 Skills [CH-EU] + JUPİTER MOPS+12 DG İTEMLER [Düzenlendi]+[Güncel]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdilik denemedim ama çalışırsa harbi çok minnettar kalıcam sana. Bu arada Europe skilleri çalışıyor mu ? yoksa sadece Chin mi ?

Arkadaşım Bu loaderdeki i.p numarası ile bendeki i.p numarası tutmuyor bu yüzden bot açıldığında c4 hatası alıyorum . Bunun çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim .

Şimdilik denemedim ama çalışırsa harbi çok minnettar kalıcam sana. Bu arada Europe skilleri çalışıyor mu ? yoksa sadece Chin mi ?

hepsi Çalışıyor Sanırım Şuan Cleric Skillerinde Sorun Var Bir Tek :)

----------

Arkadaşım Bu loaderdeki i.p numarası ile bendeki i.p numarası tutmuyor bu yüzden bot açıldığında c4 hatası alıyorum . Bunun çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim .

Demek İstedigini Tam Olarak Anlamadım Loaderde Yazan IP'yi KD Bot Klasöründeki Proxy Ardından 01 Klasörüne Girin phConnector Adlı Metin Belgesini Açıp Oradaki IP İle Değiştirin :)

Usta Bişey Sorabilir miyim? 120 txt.de Grap Pet Yerine neden Char Topluyor 110da boyle bi sorun yok ama 120 yapınca böyle oluyor çözümü var mı acaba?

grab pet ayarlanmamış sanırım, değerli itemleri topluyor sadece zaten :)

ee soxlar düşene kadar bari normalleri toplasak onun için item list i nerden bulabiliriz...

warko12 adlı arkadaşımıza ulaşın size istediginizi verecektir

Holy bible elixer toplatmam için ne yapmam lazım abyss server için

Henüz Holy Bible İçin Hiçbir Pet Filter Bulunmuyor :)

Beyler Bu botun 11 dg normal item toplayanı yokmu ? yada hem item hemde nova ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri