• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KDBOT 120 Skills [CH-EU] + JUPİTER MOPS+12 DG İTEMLER [Düzenlendi]+[Güncel]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Win7 kullanıyorsan uyumlulukdan wind xp services pack 3 yapmayı dene olmuyorsa Library Files adlı dosyayı indirip dene kesin çözüme ulaşırsın :)

Denemedim mi sandınız :D uyumluluk yaptım 120 ch skills olmayan dosyayla da denedim yönetici olarak da denedim tüm uyumlulukları denedim win7 kullanıyorum neden çalışmadı acaba merak içindeyim :)

eyw kardeş supersın ısıme cok yaradı Abyss de kullanıorm artık 110 skilleri wardı bnde sadece ALLAH razı olsn

Arkadaşlar Bana Glory Silkroad Rome serverinde KDBOT* Lazım 13Dg itemleri olan tabletler Ws ws gerekli herşey olan elinde olan anlıyan biri warsa buraya msj bırakabilirmi?

bende pet yokken itemleri chara nasıl elle toplatabilirim.
birde ben abyss glory oynuyorumda sun itemlerin çoğu yok item listte nerden bulabilirm onu ö.m de atamıyorum. koysanız linki çok iyi olur.

Son düzenleme:
Kardes oncelık ıle paylasım ıcın tesekkuler yalnız cın skıllerınde eksıklık var 120 lık olanlarda el yakma vs eksık bır cozum bulabılırmısın sımdıden tesekkurler.

Bu bot ne item ne para nede elıxır topluyor ayarlarını pick yapmama rahmen sadece attack yapıyor toplaması icin ne yapabilirim. Charım 120 LVL Wizz-Bard birde bard buflarını felan basma özelliği yokmu

Son düzenleme:
KArdes benımde Sorunum var Botla giriorum cara car wizard 130 LwL ama Wizardın Meteorunu Falan gormuor Bot 5 Lwl De acılan skıllerı goruor Bi yardım edermisin

Çok saol kardeşim yapmasına bilene çok işine yarıyo :)

Saol kardes yaptım oldu ama bazı eksık skıller var holy spell falan bide glory sro nun 130 lugunu oynuorum 13 dg tabletler yok lısete. pette elıxer toplamıor kac tane sıtede baktım hep aynı seylerı yaptım olmadı bı yardımcı olurmusn

Saol kardes yaptım oldu ama bazı eksık skıller var holy spell falan bide glory sro nun 130 lugunu oynuorum 13 dg tabletler yok lısete. pette elıxer toplamıor kac tane sıtede baktım hep aynı seylerı yaptım olmadı bı yardımcı olurmusn

12 DG Ye Ayarlı Kardeşim Rica Ederim :)

----------

Çok saol kardeşim yapmasına bilene çok işine yarıyo :)
Rica ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri