• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KDBOT 120 Skills [CH-EU] + JUPİTER MOPS+12 DG İTEMLER [Düzenlendi]+[Güncel]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
allahını seven uploadlasın nolur

----------

nolur flood demeyin allah rızası için yükleyin şunuu

Vay anasını ya nasıl bir forum burası arkadaşlar kimse mi okumuyor görmüyor şu yazılanları biri uploadlasın ya. Atabilen varsa da şu MaxiLife a özel mesaj atsın baksın şu konuya

#Linkler Yenilendi Teşekkür Butonuna Basmayı Unutmayın İyi Günler :)

I'm sorry I do not understand your language, and therefore I must write in English because I come from Polish, my question is this: I play priv serwer, else, and I need a new item.txt of holy Biblie and items 13D A B and C sos som and sun of course, here I am writing this post because on elitepvpers I could not find if someone has a new pet or a filter for new item.txt privy to these things, please link, thanks in advance

teşekkür ederim.. yapamadım teşekkür etmeyi o yüzden bu yola başvurdum emeğine sağlık

sagol kardeşim benim denedim gayet güzel bide item filter bölümü hepsi ingilizce eline saglık :)

ya arkadaşlar ben bu botun herşeyini yaptım ayarlar falan tam bot çarıda görüyor ama starta bastığımda öylece kalıyor hiçbişi yapmıyor bitek buflarını yapıp bekliyor atak yapmıyor bu sorunun çözümü nasıl olucak eğer biliyorsanız benimle paylaşırmısınız ?

bi problem çıktı ne item toplıyor nede stone ben toplamasını istiyorum bi bakarsan sevinirim şimdiden sagol

Sadece 12 Dg sox ları topluyor elixir gold stone falan başka bi şey toplamıyorbunun hakkında biri yardım edebilrmi.

peki kardeşim bu topladıgı nova som moon gibi itemler dg leri farketmıyor dımı mesela 10 11 dglerin novalarını moonlarını topluyor dimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri