• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KDBOT 120 Skills [CH-EU] + JUPİTER MOPS+12 DG İTEMLER [Düzenlendi]+[Güncel]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

12 DG Ye Ayarlı Kardeşim Rica Ederim :)

----------

Rica ederim

12 DG ayarlı demişsin de 12 DG hiçbişey toplamıyor sunu gectim artık char ne para ne item ne tablet nasıl olcak bu iş hepsini de işaretliyorum Gaia da oynayan herkezde var bu sorun birde Eu da buf sadece 1 silahla basıyor mesela bard clerıc icin bi secenek yok...

Son düzenleme:
yav bişey dicem kardeşim bu wingsroda diye bi sro var onda 120 skili olan fire el yapmasını görmüyo God fire force adı ya neden acaba bazı 120 skilerini görmüyo bow skillerinden

----------

yav bişey dicem kardeşim bu wingsroda diye bi sro var onda 120 skili olan fire el yapmasını görmüyo God fire force adı ya neden acaba bazı 120 skilerini görmüyo bo skileri

12dg itmleri toplamıyor item.txt 12 dg paylaşabilirmisin

eLLerine SağLık MisLer Gibi Çalışıyor Kardeşim Gördüme Göre Bazıları Dc Yio Add Yapıp Oldunuz Yeri Belirlemeden Başlatırsanız Dc Yersiniz. İyi Oyunlar.

10 numara olmus admın ellerine saglık :D

----------

sdfsdf

----------

1 0n umara

----------

link cope artık olmus

----------

asdasdasdasd

----------

link cope artık olmus

----------

asdasdasdasdasdasdasdasdasd

----------

dasdasdasz

----------

Merhaba Arkadaşlar warko12 Adlı Arkadaşımız KD-BOT EU İçin 120 Skillerini Skill.txt'e Eklemiş Ricada Bulundum Ve CH Karakterler İçin'de Skill.txt Yapmasını İstedim Sağol'sun Kırmadı Ve CH İçin 120 Skillerini'de Skill.txt'e Ekledi.Jupiter Mops Ve 12 DG İtemler Eklendi [Oyunda İtem Oranları Çok Yüksek Oldugu İçin Seçtiğiniz İtemlerin Sadece Sun Nova Ve Moon'unu Topluyor Böylece Çantanız Gereksiz Eşyalarla Dolmuyor.] Sizlerle Paylaşmak İstedim Hemen Anlatıma Geçeyim Bilmeyenler İçin Altta Resimli Anlatım Yaptım :)

BİR TEŞEKKÜR'Ü ÇOK GÖRMEYİN

15971.png

15971.png

Rar Şifresi : www.maxigamerz.com

i5329619_data.bmp-k
i5329620_evet.bmp-k
vzahbt.png

Umarım İşinize Yaramıştır.
warko12 ARKADAŞIMIZA ULAŞIN
vzahbt.png
[/QUOTE]

----------

guselfdas

----------

sfsdfsdfsdfsdfsdf

----------

1113123sadadasdasdasdasdasd
2q0tzbq.png

Merhaba Arkadaşlar warko12 Adlı Arkadaşımız KD-BOT EU İçin 120 Skillerini Skill.txt'e Eklemiş Ricada Bulundum Ve CH Karakterler İçin'de Skill.txt Yapmasını İstedim Sağol'sun Kırmadı Ve CH İçin 120 Skillerini'de Skill.txt'e Ekledi.Jupiter Mops Ve 12 DG İtemler Eklendi [Oyunda İtem Oranları Çok Yüksek Oldugu İçin Seçtiğiniz İtemlerin Sadece Sun Nova Ve Moon'unu Topluyor Böylece Çantanız Gereksiz Eşyalarla Dolmuyor.] Sizlerle Paylaşmak İstedim Hemen Anlatıma Geçeyim Bilmeyenler İçin Altta Resimli Anlatım Yaptım :)

BİR TEŞEKKÜR'Ü ÇOK GÖRMEYİN

15971.png

15971.png

Rar Şifresi : www.maxigamerz.com

i5329619_data.bmp-k
i5329620_evet.bmp-k
vzahbt.png

Umarım İşinize Yaramıştır.
warko12 ARKADAŞIMIZA ULAŞIN
vzahbt.png
[/QUOTE]

----------

guselllll

----------

asdasdasdasdasd

----------

asdasdasdasdasd

KdBot gaia serverında toplama yapmıyor her yolu denedim sadece attack yapıyor ne gold ne item nede tablet bunu çözerseniz çok teşekür alırsınız cünki kullanan herkezde var bu sorun simdiden teşekürler..

kardeşim bi yardıme dermsiin ya spear çarım var 120 lwl cold lighting fire açtım ama 120 lwl skillerin görmüyo

Kardeşim bende pet varken itemleri topluyor fakat nova normal karışık 2saniyede doluyor inv. sadece novayı,sunu yada somu toplamıyor. Birde peti çekince hiç toplamıyor yani sadece hayvanım topluyor. Yardım edersen sevinirim. Aynı itemden 3 tane var hangisini seçem üçünüde seçiyorum. Hepsini alıyor

Son düzenleme:
Öyle bir sorun yasamadıgım için bilmiyorum oyunuda bıraktım :)

s.a

kardes ben kdbot u ındırıdm ve calıstrabılıyorum ısıme yarıyor saol. ama senden tek ıstegım var. gold ve ıtem toplatamıyorum benm en cok ıhtyacım olan sey gold. bunun ıcın bana yardımda bulunablırmısın. gercekten cok ıhtıyacım var buna lutfen en kısa zmanda yardımcı olursan cok sevınırım ayrıca forum da guzel olmus tebrık ederım. yardımlarını beklıyorum... :)

----------

yanlıslık olmasın glory sro gaıa da oynuyorum :)

Aynen linki tekrar uploadlasak

----------

Birileri acil baksın su konuya LİNKLER ölü tekrar hayata geçirsel şunları

Şu linki yenilerseniz çok sevinirim. ve item.txt de varmı bu paylaşımda ? bana 12D itemli txt lazımda (:

15 mesajdan fazla mesaj atmış birisi konuyu açan kişiye özel mesaj atsın ya görmüyor eleman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri