• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Kılavuz] Egypt Nova A&B İtemleri Nasıl Elde Edilir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan [EA]ElectronicArts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

[EA]ElectronicArts

2retjrc.png

[Kılavuz] Egypt Nova A&B İtemleri Nasıl Elde Edilir

1yaz.png

2yaz.png

silkroadsecrets'den alıntıdır.
Thanks to SilkroadSecrets<3

Son düzenleme:
Süper konu...Hep görmek istediğim konular :))

Eline sağlık Okan.

Aradığım konu, teşekkrüler. Ama sanırım diğer Lv aralıkları içinde sun silahlar alabiliyoruz?

kardeşim biraz kafam karıştı şimdi ben A egpty novasını düşürdüm +10 basıtm hatta şimdi gidip sernees kessem düşürmi yani sadece düştümü nova B egpy olarak düşcekmi başka türlü yolu varım B egpty düşürmenin daha açık anlatırsan iyi olur bnm gibi anlayamıyan çok vardır snaırım teşkkürler

kardeşim biraz kafam karıştı şimdi ben A egpty novasını düşürdüm +10 basıtm hatta şimdi gidip sernees kessem düşürmi yani sadece düştümü nova B egpy olarak düşcekmi başka türlü yolu varım B egpty düşürmenin daha açık anlatırsan iyi olur bnm gibi anlayamıyan çok vardır snaırım teşkkürler

Elimdeki bilgiler bunlarla kısıtlı...

yani sizde bilmiyorsunuz tam olarak :) anlaşıldı serenes kesince düşüyor yani

güzel fakat şu 11dg talismanların ismini not olarak ingilizcesini yazarsand daha yararlı olacaktır.

----------

Nova B Sadece serenessten düşüyor. O da sanırım sadece babel serverinde bi tane B grade blade başkada yok. Clean Statlar %0-22 civarı +sı yok +10 nova blade + 5b vermişler kabul etmemiş adam haklıda tabi.

----------

Aradığım konu, teşekkrüler. Ama sanırım diğer Lv aralıkları içinde sun silahlar alabiliyoruz?

8DG Talismanlarını toplarsan 1-8DG Veriyor sanırım sun silah, ama sadeece 8dgdede olabilir.
9DG aynı şekilde.
10DG Moon Silah veriyor
11Dg A grade.

bende size iyilik yapam arkdaşlar talisman düşürme şansı hep aynı değildir yani şöyle oluyor talisman düşürme şansını etkileyen faktorler var bunlar pt ortalaması kaç gradeye gidildii kaç kişi gidildiği gibi bunlara açıklık getiremeden önce şunu belirteyim bu koşullara dikkat ederek çok fazla talisman düşürdüm

--pt ortalaması bilindiği üzere oluşturulan ptnin basit aritmatik ortalamasıdır bu ortalama yaklaşık olarak 1grade için 103 , 2 grade için 106 , 3 grade için 108, 4 grade zaten max oluo :) bu ortalama değerleri içerdeki mobların lvllerini kendim kaba bi kıyasla söylüyorum yanılgı olabilir.
--kaç gradeye giderseniz buna orantılı daha yüksek şansta talisman düşer
--ptdeki kişi sayısı kesilen mobdan veya uniqten alınan exp/sp ptdeki kişi sayısına göre bölünecegi için buna göre alınan exp ile içerde talisman düşürme şansının alakalı oldugunu söyleyerek grade-1e 1kişi , grade-2ye 2veya max 3 kişi, grade-3e 4-6 kişi , grade-4e 6-8 kişi gidilmeli

şunuda eklemek isterim ki bunların hepsi hurafeden ibarettir defalarca giderek edinilmiş tecrubede denilebilir. ama sonuç aşagıdadır. faydalı olabilecegini düşündüm
Resimde eski site adını yazmşm sonradan fark ettim :)
screenhunter01feb062217.jpg

screenhunter01jan290029.jpg

Birkaç bilgi daha eklemek istedim tüm talismanların düşme şansı aynı değildir arkadaşımız aynı oldugunu söylemiş ancak yanılıyor. şu şekilde açıklama getirmeye çalışayım :
öncelikle
grade-1e giderseniz 1tane talisman düşer
grade-2ye giderseniz 2tane talisman düşer
grade-3e giderseniz 3-4 talisman düşer
grade-4 ile ilgili kesin bir bilgim yok ancak 4 ila 7 arasında düşüren arkdaşlardan bilgiler aldım
talisman sayısı içeri girecek olan pt üyesi sayısı olarak ta degerlendirilebilir çünkü eger grade 2ye 3 kişi gittyseniz ve siz pt sralamasında sonuncu iseniz size talisman gelme şansı yoktur çünkü max 2 tane talisman düşer ve sunucu otomatik olarak ilk pick edileni pt masterina 2. pick edileni altındakine verir. Bu konuda eğer hızlıysanız ve ptdeki yerinizi iyi biliyorsanız talisman düştüğü anda hangi talismanın size gelmesini istiyorsanız ona göre seri bir şekilde toplama yapabilirsiniz.

ayrıca yine kendi deneyimim ptde çinli karakterlerin olması talisman düşürme şansını etkiliyor ben 2gradeye 2 kişi olarak gidiyorum ve 2 tane charım var 110wizz var 103 clierc 2charımla birlikte grade 2ye gittgmde şuana kadar 1kez talisman düşürebildm(en az 8kez gittm) tabi bu şans ancak 110wizim ve bir arkadaşla birlikte(110cleirc) gittiğimde hiç talisman düşüremedik(en az 6-7kez gittik) ancak 103 lvl clericle birlikte yanına yüksek lvl bi çinli karakterle gittiğimizde 10kez gittiysek 6sında talisman düşürdük tabi serenesi kesemiyorduk zaman az geliyordu. :)

forgotton world görevlerini mutlaka alın eğer görevleri her seferinde topla git teslim et tekrar almak için 1 gün bekle zor geliosa görevi alın birkere bitirin ve teslim etmeyin hangi görevi tekrar almıyacaksanız onu teslim etmeyin

ayrıca bi görev var tam olarak hatırlamıyorum ama item toplama görevi 150-250 kadar bi sayıda görev itemi toplanıo o görevi 5kez yapınca serenesi kesme görevi açılıyor.(şu doktordan alınan görev olması gerekiyor)

Forgotton worlde gittgnzde toplamda 1kez talisman düşer ya boxlardan veya sernesten diyelim 1. boxu kırdınız talisman düştü geriye kalandan talisman beklemeyin çıkarsa ancak serenesten Bgrade item çıkar onunda şansı çok düşük

eğerki 101-104 arası 2 kişi olarak grade-2ye giderseniz tahminmce en az 3kerede 1 kez talisman düşürrsnz grade 2de 2 talisman düşer tabi :)

bunların hepsi benim hurafelerimdir :) hiç bir şekilde kesinlik yoktur sadece kendi deneyimlerim.Hurafede olsa 2 haftada stafı aldm en azından bazı konularda sizin için yardımcı olacağını düşünüyorum şimdilik ekliyeceklerim bukadar talep geldikçe veya soru eklemeye devam ederim :)

Son düzenleme:
güzel fakat şu 11dg talismanların ismini not olarak ingilizcesini yazarsand daha yararlı olacaktır.

----------

Nova B Sadece serenessten düşüyor. O da sanırım sadece babel serverinde bi tane B grade blade başkada yok. Clean Statlar %0-22 civarı +sı yok +10 nova blade + 5b vermişler kabul etmemiş adam haklıda tabi.

----------

8DG Talismanlarını toplarsan 1-8DG Veriyor sanırım sun silah, ama sadeece 8dgdede olabilir.
9DG aynı şekilde.
10DG Moon Silah veriyor
11Dg A grade.

B tipi silah düşürcem kafaya koydum sınavlarım bitsin yoğun bir çalışma başlıycak artık düşürünce resmini çeker koyarım siteye :) 10b ederi vardır heralde orta değerde bi silahın :) b grade stafı düşünemiyorum bile hale bide +9 yaptımı 15-20b si var gibi duruyo :)

Arkadşlar bn 107 lw'İm gittim görevi almaya ama kırmızı ydı alabilirmiyim(görev kağıdı sarı değil kırmızı renkli )

Süper konu olmuş ellerine sağlık. Bizde 101 olalım artık ya gold ile kitap satın alıcaz yada kitap düşürmeye çalışıcaz..

Geri