• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Kılavuz] Egypt Nova A&B İtemleri Nasıl Elde Edilir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan [EA]ElectronicArts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
YaRDim

Beyler Blackpearl online yanilmiyorsam buqun bakimda bunun sebebini veya ne zmn acilcagini bilen bi cvp yazabilirmi biliyorum bunu yazmanin yasak oldugunu fakat dayanamadim ozur dilerim butun yetkili arkdaslar ban atmazsaniz sevinirim :) :jil:

Yuru Be oKanım Sende oLmasan Kimden ögreneces.. Ne varsa sende var. Konuyu açan arkadas pek yararı oLmadı ama bilgilerin yinede tesekkurler. Okanım Sana ayrıCa TesekkurLer.... MucKssS!!

kısaca şöyle anlatayım dostum 1-2-3 gradede daha çok talisman çıkar ve sen onları toplayarak A grade egypt weapon alırsın ama 4 grade de sereness's ten B grade item direk olarak düşüyor oda senin şansına bağlı zaten 4. grade biraz zor. :D biz eosta gittik bir sereness'sten B grade blade + kalkan düştü (chn) şans işi. :D

ben hala anlamadım :D simdi B grade almak icin talisman felan gerek yokmu uniqdenmi düsüo silah direk

Geri