• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Kılavuz] Egypt Nova A&B İtemleri Nasıl Elde Edilir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan [EA]ElectronicArts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşım silkroadsecrets'tan alıntı yapmışsın iyi hoş ama küçük bir yanlışlık yapmışsın çevirirken :D oradan ''en kolay <Sereness's Tears> düşer diye çevirmişsin halbuki, srosecrets'da en zor düştüğü yazıyor... yinede emeğine sağlık güzel konu +Teşekkür

Güzel Bilgilendirme Olmuş Yanlız Bunları ila 24 Saate birmi Açabiliyok Daha Erken Açamıyozmu ? Mesela Bende 5 Tane Kapı Açıcı Var Birini bitirdim Dierini Açabilirmiyim ? ve (Nasıl) Açabilirim!

bu görevi 76 da yapınca sonra 101-110 luğu yapabiliyormuyuz yoksa sadece bir keremi yapabiliyoruz bu görevi.?

Bende çözemedim nasıl düşer nasıl düştü, ben hep tek başıma 1 grade ye gidiyorum ve hook hand dan başka birşey düşmedi.Ama bir gün serenesi kestim a shield düştü chn :) hemen sattım 5 b le 1 gun sonra tekrar girdim bu sefer eu a shield düşürdüm gaza geldim immosuz +7 yaptım millet manyakmısın dedi :) 1 immo basıp +8 yaptım adv siz 8b sattım ucuza gitti aslında neyse, taktikmi buldum acaba dedim tekrar tekrar denedim artık sadece kol sati :( ama denerseniz serenesin cıkardığı son boss lardan birini kesip diğerinin hp yarıya indirip önce serenesi kesin mümkünse zerk dolu olmasın zerkle kesmeyin , ben 2 shieldi de böyle düşürdüm... Belki sizde olur Bol şans herkeze Not: Deneyen olup item düşürürse yazsın pls herkez öğrensin corbada tuzumuz olur...

yav 3 tane kitap kaldi çıkmıyo hacı günlerdir uğraşıyoruz 1 tane kitap bile çıkmıyo delirecem yaaa

Teşekkürler.

1 Sorum olacak grade 1 veya 2 için 1 char yeter mi ? ( yani tek başına bitirebilir mi görevi )

Geri