• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kill for Win takımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan -FastLane
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Beyler Ümit(RecLast) ile TR serverindeki oyunu bilmeyen ve bildiğini düşünen arkadaşlardan bıktık afklar vs.. saymak istemiyorum

Bir takım kurmaya karar verdik takımımız çok fazla resmi ve ciddi olmayacak sonuçta oyun oynuyoruz
Temel kuralları bilen samimi arkadaşlar arıyoruz ve beraber oynadıkça hem oyun hakkında bilmediğimiz ayrıntıları,taktikleri konuşarak ve deneyerek birbirimizi geliştirebiliriz
tabi server TR olunca 5kişi orta derece bile oynasak çok ve çok hızlı bir şekilde rank atlayabiliriz

AVPHKtP.jpg

Merhaba Arkadaşlar.

Bildiğiniz gibi takımımızı kapatma kararı almıştım. Fakat yeni bir oluşum yapmaya ve tekrardan kurmaya karar verdik. Bu oluşumu bir an önce hayata geçirmenin vakti geldiğini düşündük ve takımımızı tekrardan kurduk. Kurucu ve Takım Kaptanı ben olup Diğer Kurucu ve Yardımcım Serdar olmuştur. Bunun haricinde eğlenme ve oynama planlarının dışında başlıkdada belirttiğim gibi Prof bir E-Sport takımı olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Asıl ve Sabit oyunumuz League Of Legends olup Cs,PB,S2,Dota2,Warface takımlarımızda olacaktır. Bu takımlara da alımlarımız başlamış olup takım olarak bünyemizde çalışmak isterseniz face sayfamızdan iletişime geçmeniz yeterlidir. Sürekli olarak turnuvaları takip edip olabildiğince turnuvalara katılmaya çalışacağız.. Saygılı , seviyeli ve eğlenceli bir ortam için belirli kurallarımız olduğunu unutmamalısınız. Bu kurallar gerek kendi aramızda gerekse takımımızın adını yükseltmek için olup kesinlikle herkesin uyması gereken kurallardır. Başlıyoruz ;

Öncelikle Servera gelelim TR - West serverlarında takımımız olacak. Dolayısı ile West dede bir LoL takımımız olacak.Diğer oyunlar gelecek olursak. Yine her oyuna dediğimiz gibi alımlarımız devam etmekte. Fakat takımımızın özellikle LoL üstüne olacağını da unutmayınız.

Kurallarımıza geçelim ;

1 - Yaş en az 17 olmalı. Genel olarak 17 üstü olsun istiyoruz.

2 - Hiçbir şekilde küfür veya hakaret takım arkadaşlarına yada karşı takıma kullanmayacak. Herhangi rencide edici bir söz vs kesinlikle olmayacak. Yok sen feedledin sen böyle yaptın şöyle yaptın tartışmaları kesinlikle olmayacak !

3 - Her oyun sonrası oyun hakkında tartışıp hata ve sorunlarımızı o zaman konuşacağız. Fakat yine rencide etmeden !

4 - TS zorunludur.. Yeni bir TS açdık orayı sadece Face sayfasındaki görüşmeden sonra vereceğim.

5 - Her akşam sabit antreman saati olacak. 19:00-23:00 saatleri arasındadır. Fakat 20:00:22:00 kesinlikle burda olma zorunluluğu vardır.. Onun haricinde gün içinde kaç saat online olabilirlerse okadar iyi. Gelemeyecekler sebebleri ile belirtmeleri gerekmekte. Bunun dışında eğer gün içinde Online olabiliyorsanız Kesinlikle Takım ile beraber oynamak zorundasınız !

6 - Kendimizden emin olduğumuzda turnuvalara gideceğiz bu yüzden yol sorunu kesinlikle olmamalı. Gerektiğinde İstanbul'ada İzmir'ede gelebilmelisiniz.

7 - Takım konbinasyonunda etkili olucak ve gerektiğinde arkadaşlarının fikirlerine uyabilcek olgun arkadaşlar aramaktayız. Öncelikle hedefimizin yüksek olduğunu belli etmek isteriz.

8 - Öncelik herzaman takım kaptanına bağlıdır. Önce takım kaptanının fikirleri dinledikten sonra herkes kendi fikrini oyun içi dile getirebilir. Yani her ne kadar takım olarak oynasakda kaptanı olmayan yada kaptanı dinlenilmeyen bir takım başarılı olamaz. Bu yüzden herzaman önce kaptanın fikrini dikkatli dinleyecek kişiler arıyorum. Fakat gerektiğinde takım arkadaşlarımında fikrine uyan biriyim bu yüzden sıkıntı yaşanılacağını sanmıyorum. Sadece fikirlerime saygı gösterilmesini istiyorum amaç bu.

9 - Biz " Önümüze gelen herkesi ezer geçeriz " mantığında bir takım olmayacağız. Gerektiğinde kaybetsek bile tebrik etmesini bilen bir takım olacağız ! Bu yüzden yok böyle yaptı yok şöyle oldu diyip dümdüz sövücekseniz takımda işiniz yok.

10 - Öncelikle amacımız ne kadar kazanmak olsada eğlenmesini ve zevkini çıkaracağımız oyunlar görmeyi istiyorum. Takımımız iyice oturduğunda buda olacaktır zaten :)

11 - Bilgisayarınız oyun oynamaya elverişli olucak. Oyun girişi sorunlar yüzünden kaybetmek istemiyoruz...

12 - Genel olarak ranked takılacağız fakat zaman zaman eğlenmek için maçlarda atacağız. Online olduğumuz süre içinde takımdan ayrı düşmek yada farklı oyunlarda uğraşmak yok. Eğer Online isek takım olarak ranked yükleneceğiz.

13 - Bildiğiniz gibi bazı zamanlar video işleri ile uğraştığım için belli zamanlar online olamayabilirim. Benim yerime bir kaptan daha atadım ve yokluğumda bu kaptanı benim yerime koyacaksınız. Daha önceki zamanlar bu yüzden sorunlar yaşadık. Bu yüzden ben yokum diye dağılmayın ve sürekli takım olarak beraber oynamaya ve birbirinize alışmaya devam edin. Sonuçta bu bir takım oyunu ve takım iyice birbirine alışmadan başarılı olamayız.

Takım arasındaki bölgelere gelince. Genelde her bölgeye karışık kasacağız fakat turnuva ve maçlar için antremanlarda herkes kendi bölgesinde pro olmaya çalışacaktır.

Başvuruyu yapan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Kurallar sizcede uygunsa sorularımıza geçelim.

Başvurularınızı ; Buradan Yapabilirsiniz. Onaylandığınız takdirde TS adresimizi verip birebir görüşümeye geçilecektir. Biraz deneme sürecinden geçirilecek ve as kadroya ulaşacaksınız. Eğer takım olarak başvuru yapmak istiyorsanız Face sayfamızdan mesaj olarak iletişime geçiniz.

Takım oluştuğunda bir konu daha açıp takım tanıtımımızı yapacağız ve sayfamıza , oyuncularımıza ait sayfaları da burada belirteceğiz. Ayrıca ESL ve ALG Guild bölümünde takımımızı oluşturmuş bulunmaktayız.

FaceBook Sayfamız ; Tıklayınız
Takımlarımız ; Tıklayınız
Kurallarımız ; Tıklayınız
Takıma Başvuru ; Tıklayınız
Skype ; Reclast67

Bunun dışında takımımıza sponsor arayışları içindeyiz. Bir kaç site ile görüşmelerimiz devam ediyor. Eğer sizlerinde aklınızda varsa TS Server,Epin,Grafik ve Tasarım,Donanım konusunda sponsor olabilecek birileri iletişime geçebilirsiniz. Planlarımız gayet büyük olup bir daha dağılma gibi birşey söz konusu olmayacaktır. Artık tam gaz devam ediyoruz.

PS: Lütfen kuralları okuyup ciddi düşünenler başvuru yapsın.
PS2: Takımımıza Streamer da aranmaktadır. Face sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar. LoL a dönük olsada diğer takımlarımızada alımlarımız vardır. Serdar la yada benimle iletişime geçebilirsiniz.

Tavsiyem şuan takımda olanların oynadıkları laneleri yazın ve eksik olanları aramaya başlayın çünkü öbür türlü çok karışıklık olur..

Takımınıza katılmak isterimde hangi laneler için arıyorsunuz?

sup hariç her lanede oynarım oynadığım lane'yi kaybetmem, sup hariç dememin nedeni sup hero açmadım daha

----------

oyundaki nick : sode no shirayuk

Katılmak isteyenler oradaki başvuru sayfasından başvuru yapabilirler. Ayrıca oyun içi ByRec i ekleyip de konuşabiliriz.

Sadece supp oynarım, takıma gelirdim ama şöyle birşey var. TS veya Skype kullanmıyorum, online sürem yani size uyma sürem cok kısıtlı. Genede isterseniz gelirim ^^ Fazladan bir takımda daha bulunurum işte ^^

Valla bi sup ve adc ye ihtiyacımız var gibi şuan. 3 kişiyiz zaten mid jungle ve solo olarak. Diğer takım için her lane gerekiyor. KillForWin ve KillForWin Blue olarak 2 takımımız var bildiğiniz gibi. Bizim takıma bu 2 si gerekli onun dışında diğer takım için arıyoruz işte dediğim gibi. Başvurular devam ediyor isterseniz fakat TS şart. Ayrıca aktif olmakda önemli takımda.

PS: Bu arada Sponsor arayışlarımızda devam ediyor. En azından TS mize sponsor olabilecek biyerler biliyorsanız yada buradan TS mize sponsor olabilecek varsa iletişime geçebilirler. Pişman olmayacaklardır.

Arkadaşlar çok kaliteli bir takım olmayı planlıyoruz yani gelen arkadaşlar sürekli olarak gelmeli ve sürekli iletişim halinde olmamız gerekiyor
Gelen arkadaşların profiline bakarak ve deneme maçları yaparak eliyoruz
Şu anlık çok zevkli geçiyo :)

Başvurmayı düşünüyordum ama bu kadar ciddiyetten sonra, hele bide profiline bakarak eliyoruz dedikten sonra bu olmadı.

1py2.png

:D

Geri