• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kimler Sigara İçiyor? (Anket)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan X_STaR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sigara içiyor musunuz?

• İçiyorum

Kullanılan: 20 35.1%
  • İçmiyorum

Kullanılan: 31 54.4%
  • Bıraktım

Kullanılan: 6 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    57

X_STaR

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2011
Puanı
26
Forumda kimler sigara içiyor öğrenelim :D :pro

Seyrek içiyorum

Son düzenleme:
Hayatımda hiç içmedim,bir kere denemişliğim yok.Canımı sokakta bulmadım,bile bile sağlığımdan olayım.

İçmiyorum çünkü mekanlarda kızların dikkatini çekiyor fazladan puan kazandırıyor:pro:pro

Ölü yatırım. Para veriyosun zehirleniyosun karşılığında ne alıyosun. Baca gibi kokan bir ağız . No thanks

Bizde üçlü sarıyoruz :P
608266.jpg

:) Cok güzel bi laf geldi söyleyemeyem icenler alınır .... icin :) #Sokaktamı Buluyonuz la canınızı

İçtiğim sigara camel önemli olan salih amel :P

Şaka bir yana hayatım boyunca hiç kullanmadım :) Ps:Bıraktım'a oy verdim yanlışlıkla :S

Geri