• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kimler Sigara İçiyor? (Anket)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan X_STaR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sigara içiyor musunuz?

• İçiyorum

Kullanılan: 20 35.1%
  • İçmiyorum

Kullanılan: 31 54.4%
  • Bıraktım

Kullanılan: 6 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    57
hayatım boyunca içmedim ama 23 yıldır bir fiil pasif içiciyim evdeki herkes sigara içiyor lisedeki arkadaş ortamım sigara içiyordu üniversitede aynı :D şu sigaranın kokusu ne kadar güzel geliyor dediklerinde bazen bana da güzel gelmeye başlıyor :D

6 aydır falan içiyordum dün bazı arkadaşlarımın ısrarları ve şeyleri ile bırakma kararı aldım bakalım hayırlısı 1 gün oldu ama içme isteği filan yok.

Lisede ortam olsun diye başladım üniversiteye geçtim halen içiyorum işin garibi bırakmakta istemiyorum :D Herkez bırakmak ister bildiğim

sigara yok da diger kötü alışkanlıklar da eksik olmuyor oda kötü :D
neyse kötülüklerin anası sigaraymış zaten anası hariç hepsi var :)

Geri