• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kız'a hediye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrVice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2011
Puanı
88
arkadaşlar bir kız var dün gece mesaj attım dedim ki senden hoşlanıyorum felan
sonra o dedi ki benim başka bir sevdiğim var filan
ben üsteledim sonra öyle olsun bakalım felan dedi diğer gün mesaj attım mesajlaşmayı sevmiyorum felan dedi metroya biniyorum şimdi dedi
akşama dogru konuşmak istemiyorum dedi ama dedim ki pazartesi okulda buluşalım , sizce hediye olarak ne almalıyım kıza ve nasıl davranayım mesajlaşırken bu kızla ilişkinin olması için

not: sevgilisi yok beyler

Son düzenleme:
İmzayıda çok güzel çalmışsın.
Hediye olarak bir şey alman saçma olur.Daha konuşmuyorsunuz bile lan :D
Hemde başka sevdiği varsa çok tehlikeli olur bu iş.Seni kolayca bıraka bilir...

Hediye ile tavlarsan hediyeye gelir onemli olan sana gelmesi degil mi ?

Yok eger yinede hediye ile tavlarim diyorsan eger bogazda bir yali,tek tas yada mini cooper almalisin :)

yok beyler oyle araba felan abartıya gerek yok :D küçük bir jest olsun illa hediyeye gel anlamında değil sonuç olarak kızlar hediyelerden hoşlanıyor bu genel olarak bilinen bir gerçek

1 kalpte 2 kişi olmaz racona ters eyvallah de onun yoluna çıkma onun için bir yapozsun çözünce soğur ve gider

Araba olmaz diyorsan soyle yapalim;

İsin sakasi bir yana once yuzyuze konusun daha sonra durumun akisina gore hediye bulabilirsin,simdi sana ilgisi yoksa ne alsan onemsiz olucaktir,ilgiside varsa ne alsan degerli olucaktir.

Ama her halukarda ne hediye ile gidersen git sacma olucaktir bence durum olumlu sonuclanirsa yoldaki cicekcilerden bir cicek alabilirsin,herhangi bayan magazasi gezerken begendigi ufak bileklik kolye kupe hemen alip hediye edebilirsin bu guzel bir jest olur ama hediye ile gitmen yersiz olur.

Lan bi git buluş be.Hediyeler kaçmıyor.İlla alacam diyorsan ki bunuda tavlamak için yapacaksın yüzük al.Hatta yurttan 3-5 kişiyi daha ayarlar sana :haha

Sapık izlenimi uyandırdın bende söyliyim onu :D

Hayır kızın sevdiği varken sana umut veriyorsa, ovvv, aman aman... O iş kötüye gider bak söyliyim...

Sakın hediye alma çok büyük hata yaparsın.Kız belli zaten konuşmasından baya bi havalı sakın iltifat etme zoru oyna kendini biraz küçük düşür onu güldürmeye çalış onun anlıyamıycağı zor kelimeler kullan ağırdan sat kendini gerisi gelir.

beyler sevgilisi yok kızın!
mesaj attım dedim pazartesi buluşalım öğle yemeğinde tamam dedi :D :D hediye alıcam biyere götürecem olay bukadar

Çok hızlı gidiyorsun hacim.Yavaş,sakin biraz.Ne bu heyecan :)

Geri