• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kız'a hediye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kankacım moralini bozma aynı durumdayız şuan ama kız bana hep 'ahahaha sa lak' diyor :D

Son düzenleme:
Zorla la anil bisey olmaz.

Tost Makinesinden gonderildi

böyle adamlar lazım bana :D :D harbi birşey olmuyor :D :D adamım senin gazınla bi mesaj daha attım eğer oldu atarsa haftaya ctesi coldplace konserine götürecem :D

----------

Hediyeye bence şu aşamada gerek yoktu.Erkek arkadaşı olmayan ve kafası daha net olan birini bulsan senin için de daha kolay olur ama diyorsan ki illa bu kişi olucak o zaman çok sık olmamak kaydıyla arada orjinal mesajlar at, güzel yerlere davet et hafta sonları.Baktın geliyor zaten gönlü vardır sende, gelmek istemiyorsa hiç darlama.

çok mantıklı konuştun kardeşim

ATTIM MESAJ beyler artk geri dönüşü yok dedim cumartesi benle konsere gleirimisin direk :D

beyler kızla görüşmeyi kestim tersledi sonra bende tersledim atlattım :D. aynı akşam başka bi kız bana mesaj attı şu an onla mesajlaşıyorum baya iyi gidiyor

Kız başka sevdiğim var demiş sen hediye alıcam diyorsun , sen onla çıksan bile o seni oynatır benden söylemesi

1- Kızın sevdiği varsa kesinlikle ve kesinlikle yanına bile yaklaşma çünkü onu unutmak için seni bir araç olarak kullanabilir sonrada bırakır.
2- Kızları çok sıkma sıkıntıya gelirse anında trip atar tersler misal kız konuşurken sonuna . koyuyorsa ben afk'de kaç :D
3- Eğer bir kızla ilk kez ve ciddi bir şekilde buluşmayı ve hediye almayı düşünüyorsan o hediye kesinlikle gül olmalıdır. Çünkü gül çok sempatik ve ucuz bir hediye ve her kız etkileniyor :D ve her gidişindede hediye alma bi süre sonra olayın tadı kaçar alışır tüm paran hediyeye gitmeye başlar :)
4- Sen sen ol sevdiği olan kızlardan uzak dur sevdiği olmayanlarla şansın 2 3 kat daha fazla olur.
5- Son olarak bir kız seni sevmiyorsa zorlama takıntı haline getirme yani öyle birilerini sevseydi kızlar emin ol türkiyede sevgilisiz erkek kalmazdı :) :D

Banada bir çare bulun kızla konuşurken süreklü gülüyoruzda o hem gülüp hem sala.k diyor bendemi konuşmayı kessem napsam :D

Banada bir çare bulun kızla konuşurken süreklü gülüyoruzda o hem gülüp hem sala.k diyor bendemi konuşmayı kessem napsam :D

sevgili konuşmaları olurya o tür bi *****mı diyor yoksa bu espri ne daha kaliteli birşey bulamadınmı ***** gibisindenmi ***** diyor :D

Geri