• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kız'a hediye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar bir kız var dün gece mesaj attım dedim ki senden hoşlanıyorum felan
sonra o dedi ki benim başka bir sevdiğim var filan
ben üsteledim sonra öyle olsun bakalım felan dedi diğer gün mesaj attım mesajlaşmayı sevmiyorum felan dedi metroya biniyorum şimdi dedi
akşama dogru konuşmak istemiyorum dedi ama dedim ki pazartesi okulda buluşalım , sizce hediye olarak ne almalıyım kıza ve nasıl davranayım mesajlaşırken bu kızla ilişkinin olması için

sevgilisine söyler sonra kavga olabilir :D benden demesi :D

Doğum günümde çok yaratıcı şeyler düşünürüm :D Git ayna al ve ona sana hediye vericektim ama senden daha güzel bişey bulamadım de :D

beyler bugun yedik yemek ve muhabbet felan sıkıntı olmadı baya canlı geçti fakaaat

kıza dedim neden mesajlaşmıyorsun sevmiyorum dedi sonra işte şöyle birşey var daha görüşmeyelim gibisinden girdi dedi sevdiğim biri var
bende sevigilin mi dedim hayır dedi ama dedi sonra bende dedim ozaman benle yemeğe gelmezdin filan dedim çok üsteledin ondan geldim dedi aslında üstelememiştim
neyse kalktım gittik az hediyeyi verdim bileklik kabul etmedi başta sonra dedi başkasına filan ver ama saçma olucak vs. vs. en sonunda verdim eline :D :D :D ve ayrıldık durum şu an bu sizce ne olur oranlar kaç

beyler bugun yedik yemek ve muhabbet felan sıkıntı olmadı baya canlı geçti fakaaat

kıza dedim neden mesajlaşmıyorsun sevmiyorum dedi sonra işte şöyle birşey var daha görüşmeyelim gibisinden girdi dedi sevdiğim biri var
bende sevigilin mi dedim hayır dedi ama dedi sonra bende dedim ozaman benle yemeğe gelmezdin filan dedim çok üsteledin ondan geldim dedi aslında üstelememiştim
neyse kalktım gittik az hediyeyi verdim bileklik kabul etmedi başta sonra dedi başkasına filan ver ama saçma olucak vs. vs. en sonunda verdim eline :D :D :D ve ayrıldık durum şu an bu sizce ne olur oranlar kaç
Anlaşılan kızın kafası karışık seni yada o sevdiği erkeğin arasında bir seçim yapacak ama hediyeyi aldığına göre şansın var gibi :D

beyler çok kritik ya ne yapıp edip bu kızı ayarlamam lazım :D :D okulda sıkıştırcam

Sıkıştırıcan mı ? Harbi takozsun lan sen.Çok sık mesaj atma sıkma kızı.Böyle yemek gibi düşün,6 öğün ama az az mesaj at.
Zaman tanı yani takoz seni.

Hocam allah aşkına kız ap açık istemiyor sana hem sevdiğim var demiş, hem de mesajlaşmayı sevmiyorum demiş. Yani kibar kibar seni istemiyorum git başımdan demiş. Sen hala üstüne düşecekmisin? Hediye almayı mı düşünüyorsun? Yapma, etme, eyleme ben sinir oldum burda valla...

---------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
arkadaşlar bir kız var dün gece mesaj attım dedim ki senden hoşlanıyorum felan
sonra o dedi ki benim başka bir sevdiğim var filan
ben üsteledim sonra öyle olsun bakalım felan dedi diğer gün mesaj attım mesajlaşmayı sevmiyorum felan dedi metroya biniyorum şimdi dedi
akşama dogru konuşmak istemiyorum dedi ama dedim ki pazartesi okulda buluşalım , sizce hediye olarak ne almalıyım kıza ve nasıl davranayım mesajlaşırken bu kızla ilişkinin olması için

Kardeş bence çok üsteleme sen üstüne düştükçe o kaçacaktır. Ama eğer üstelemezsen senin ona karşı bir ilgi duyduğun hep onun aklında kalır. Seni uzaktan inceler ve bakarsın sana mesaj atar.

Ama illa hediye alacağım diyorsan

Bir kutu al kalpli falan içine çikolata, jelibon doldur git ver. :)

Filmlerde istenmeyen tipler varya hani ağzına pompalıyı sokup 2 el ateş edesin gelir ya ona benziyorsun şuan. :D Kızın sevgilisi ağzını yüzünü levye ile dağıtmazsa iyidir. :D

Hediyeye bence şu aşamada gerek yoktu.Erkek arkadaşı olmayan ve kafası daha net olan birini bulsan senin için de daha kolay olur ama diyorsan ki illa bu kişi olucak o zaman çok sık olmamak kaydıyla arada orjinal mesajlar at, güzel yerlere davet et hafta sonları.Baktın geliyor zaten gönlü vardır sende, gelmek istemiyorsa hiç darlama.

Geri