• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Klavyen Geldi .. ( Hakan Başlığı Düzeltme Adamı Hasta Etme)

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
uqrxg.jpg
Atarlı bi genç vardı aranızda . Klavye onunmuş ve benim eve molotof atacakmış :P
Teşekkürler Bro ..

Biliyorum toprağım sen gel abinin yanına bak ne diyeceğim kulağına yaklaş bakim genç.
Haha :D Bunu sana gönderen kişiyede ayrı selamlar ikinizlede dışarda oynucam ben :D

Bu arada hayırlı olsun abim her bastığın tuşta beni hatırla hatta üstüne Osman yaz :D Seviyorum seni :D

Hayırlı olsun usta güle güle eskit slikonları kopar iyice :haha

Gözüm gibi bakarım ben buna artık . Çok önemli birinden hediye geldi.
Şİmdi beni tanıyanlar bilir oyun oynarken klavye mause monitör parçalamışlığım çok . Özellikle klavyeyi tepeden yumruklama huyum çok pis :) Bu yüzden eski klavyeyi yenisinin yanında tutuyorum :D Güme gitmesin :)

bu en çok alış veriş yapana verilen klavyemi ?

Hayırlı olsun abi. O değilde bu Osman ne ayak ya, zaten imzasında da reklam yapıyor. Hayırdır yolumuza mı çıktın Osman :haha :pispis

Geri