• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Klavyen Geldi .. ( Hakan Başlığı Düzeltme Adamı Hasta Etme)

harfleri ve yanındaki siyahlıkları bembeyaz olana kadar kullanmaya devam :D

----------

benim avatar neden uçmuş la

Ümit abi sözünün eriymiş, adam klavyeyi ciddi ciddi sökmüş göndermiş. Ama koyar mı ? Koymaz adam koskoca MaxiGame Electronics LTD. ŞTI.'nin sahibi. :D Hayırlı olsun Kahraman abi güle güle eskit..

Senin elinde bu klavyenin ömrü ne kadar olacak merak ediyorum :D

Ümit abi sözünün eriymiş, adam klavyeyi ciddi ciddi sökmüş göndermiş. Ama koyar mı ? Koymaz adam koskoca MaxiGame Electronics LTD. ŞTI.'nin sahibi. :D Hayırlı olsun Kahraman abi güle güle eskit..

Neden şüphen mi vardı ? Benim zerre şüphem yoktu :) O zaten olamaza olmaz diyebilen biri hiç uzatmaz :) Olmaz dediğinide bir allahın kulu olur yapamaz. Keçidir bu konuda.

Neden şüphen mi vardı ? Benim zerre şüphem yoktu :) O zaten olamaza olmaz diyebilen biri hiç uzatmaz :) Olmaz dediğinide bir allahın kulu olur yapamaz. Keçidir bu konuda.
Yok abi şüpheden değil. :D Adam ciddi ciddi kargoya vermiş; o facebookta ki konuşmaları gördüm şakalaşıyorsunuz sandım. :D

Yok abi şüpheden değil. :D Adam ciddi ciddi kargoya vermiş; o facebookta ki konuşmaları gördüm şakalaşıyorsunuz sandım. :D

Yo adam ciddi ciddi sordu bende ondan bi anı olsun diye istedim .Sağ olsun hiç bekletmeden gönderdi. Bana sana yeni alayım deseydi kesinlikle istemezdim ben onun olan birşeyi istedim sadece.

ümit abi bana neskafe bardağı al
uqwmu.gif

Geri