• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

korku filmi

PedroLopez

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ağu 2013
Puanı
1
Yarın arkadaşlarla toplanıyoruz 4 kız 2 erkek olcak şöyle ağlatıcak derecede güzel korku filmi önerebilcek varmı sanırım bu bölümde post die bişey yok yorumlarınızı esirgemeyin tüm önerilere ihtiyacım var güzel film bulurum diede söz verdim yüzümü kara çıkarmayın maxigame ailesi <3 :D

Evil Dead
The Conjuring
The Exorcism of Emily Rose

bu üç tanesi size yeter.

hatchet 3 bol kanlı ve korku ^^
sinister ben çok etkilenmiştim bu filmden
grave encounters 2 bu film gerçekten başarılı bir film bu ve sinisterdan sonra adam gibi film görmemişimdir 2013 yılında korkutma hissini iliklerine kadar hisettiriyor
birde 2013 çevrimi Evil dead var oda güzel korku filmdir

The conjuring baya iyi puanları da iyi imdb-sinemalar-rottentomatoes

Geri