• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Korkuyorum.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
Kiz arkadasimla cinsel iliskiye girdik. Ben korunmasizdim. 3 defa falan oldu. Ama 20dk dan fazla arayla. Hamile kalma riski var midir ? Dalga gecmeyin cok ciddiyim yardim istiyorum. Bu arada icine falan herhangi birsey gondermedim.

Son düzenleme:
Bu tür ilişkide tabiri caiz ise önden bir temasın oyduysa risk vardır her zaman.Bunun yanı sıra hiç endişelenmene gerek yok.Kız arkadaşın eczaneden bir hap alsın.Bunun için hap satılan eczaneler var.Yanlış hatırlamıyorsam doğum hapıydı ilacın adı.Onu alınca hamili riski ortadan kalmıyor.Her zaman erkeğin korunmasına gerek yok tabi. :) Bu tür durumlar kadınlar için de geçerli. ^^

Bu tür ilişkide tabiri caiz ise önden bir temasın oyduysa risk vardır her zaman.Bunun yanı sıra hiç endişelenmene gerek yok.Kız arkadaşın eczaneden bir hap alsın.Bunun için hap satılan eczaneler var.Yanlış hatırlamıyorsam doğum hapıydı ilacın adı.Onu alınca hamili riski ortadan kalmıyor.Her zaman erkeğin korunmasına gerek yok tabi. :) Bu tür durumlar kadınlar için de geçerli. ^^
Yorum icin tesekkur ederim dedigin hap dogum kontrol hapi sanirim. Evet onden bir temasimiz oldu. Ertesi gun hapi almsylimiyim ?

Bu ne arkadaş ?
Biraz uckurunuza sahip çıkın.Aranızdan biri çok yakında baba olur bakalım piyango kime vuracak.

cool story bro gibi geldi mertin konusundan sonra :D

Şu beyninizle s*kinizin yerini değiştirmeyin arkadaş ya kaçıncı konu bu.

Son düzenleme:
çok s*kicisiniz beyler xd forumda bu olaylar baya arttı

Daha 4 yıl önce ''Bot çalışmıyor'' ''Sbot, mbot varmı beyler.'' ''Unique kesemiyorum.'' ''Silkroad oynarken tuvalete gitmedi kasıkları patladı'' gibi konular açılırken şimdi ''Baba oldum'' konuları açılacak.Maxigame gelişiyor beyler :)

Senin dediğini yapıp genç olmanın tadını çıkarıyolar işte :D

Lan olum ben öle mi diyom ok yiyip korkudan ölün mü diyom. Ben kız arkadaşınızla mı yapın diyom nerenle dinliyon lan sen beni. Birde şu forumda hiç kimseye vermediğim öyütü sana verdim lan sen beni hiç dinlememişsin.

Korunmasız ilişkiye giren kızda ayrı mevzu

Lan olum ben öle mi diyom ok yiyip korkudan ölün mü diyom. Ben kız arkadaşınızla mı yapın diyom nerenle dinliyon lan sen beni. Birde şu forumda hiç kimseye vermediğim öyütü sana verdim lan sen beni hiç dinlememişsin.
Öğüt olmasın o :D Dinledim lan dinledim merak etme :D

bir fuhuş operasyonu daha yat yere yat yat yat :D gerçi yatcağın kadar yatmıssın daha ne yatıcaksan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri