• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Korkuyorum.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eline, diline, beline, s*kine sahip olmayı öğrenmeli herkes..

bir insan sonradan korkacağı bir b*ku niye yer anlamadım gitti :D
Aynen, birşey yapıyorsan sonuçlarına katlanabilmeli insan. Sonuçlarına katlanamayacağı şeyleri yapmamalı. Gerçekten bu konu hakkında çok üzülüyorum. Hem konu sahibinin, hemde ilişkiye girdiği kızın hayatı kararabilir. Ciddi anlamda sabır ve olumlu sonuç diliyorum. Çok resmi oldu fakat şuan yeterince duygusalım. :)

Adam burada ciddi bir konu üzerine sizlerin bir bilgisi olduğundan böyle bir konu açmış yardım istiyor.Kötü espirilerinizi ve dalgacı yorumlarınızı kendinize saklayın.Bildiğiniz bir konu ise yorum atın.Arkadaş ciddi bir meseleden bahsediyor.Sonuçta hepimiz burada genciz.Her gencin yapacağı bir şey ve tecrübesizlik.Artık günümüz yaşantımızda sex artık normal bir hareket.Bundan önceleri kimse konuşamaz derdini anlatamazdı.Artık 5-6 arkadaş grubu toplandığında rahatca;"Kanka,kızı yatağa bi atmışım,önce şöyle sonra böyle işe koyuldum." gibi sohbetler olabiliyor.Bundan önce yapabilirmiydiniz? Bence hayır? Haberleri acın bakın,bir öğrenci öğretmeniyle ilişkiye girmiş ve ailesi oğlunu tebrik etmiş.Genç yaştayız ve dünyada tadılması gereken zevkleri elbette tadacağız.Tabi bunun günahı kimseye.Herkesin yaptığı kendine.Bu arada adam korksaydı ilişkiye girmezdi.Adam, korkmuş değil,sadece tedirgin.

Son düzenleme:
Beyler benim korkma sebebim kendim için değil kız için 4 yıllık kız arkadaşım çünkü bu 1. 2. olarak ikimizde her şeyi göze almıştık ama önlem alana kadar her şey aniden gelişti. Bana lütfen burda s*kine sahip çık demeyin, gerektiği yerde sahip çıkıyoruz. Eyvallah yaptık bi hata evet tecrübesizlik ama burda ben sizden bu konu hakkında değil, bu önlemi iş bittikten sonra nasıl alabiliriz en yüksek şekilde onu sordum. Ve şu anda gerek kalmadı. @Angelina sana cidden teşekkür ediyorum. [MENTION=207644]pureLove[/MENTION] sonuç %99.99 ihtimalle olumlu. Çarşamba gününü bekleyeceğiz.

Beyler benim korkma sebebim kendim için değil kız için 4 yıllık kız arkadaşım çünkü bu 1. 2. olarak ikimizde her şeyi göze almıştık ama önlem alana kadar her şey aniden gelişti. Bana lütfen burda s*kine sahip çık demeyin, gerektiği yerde sahip çıkıyoruz. Eyvallah yaptık bi hata evet tecrübesizlik ama burda ben sizden bu konu hakkında değil, bu önlemi iş bittikten sonra nasıl alabiliriz en yüksek şekilde onu sordum. Ve şu anda gerek kalmadı. @Angelina sana cidden teşekkür ediyorum. @pureLove sonuç %99.99 ihtimalle olumlu. Çarşamba gününü bekleyeceğiz.
her şey aniden gelişti derken nasıl bir fantezi o :D

olm aynı konuyu 25 kere açmayın. Açıyosanız farklı fanteziniz varsa onu paylaşın. Bu olayın ustrubu belli mala sahip çıkamıyosan mal alcan. Al hapı kullan, olursa cebine olmazsa beline kuvvet.

Aynı sorunu bende bir hafta kadar önce yaşadım ve buraya konu açtım. Hala da korkularım var. Ama buradaki olumsuz gelen yorumlar insanı daha da çok korkutuyor. O yüzden, öncelikle bu konuyu bir kilitleyip çöp kutusuna taşı. Aslında kötü söyleyen insanlar doğruları söylüyorlar fakat kendinize yakıştıramadığınız için 2 kat korkuyorsunuz. Sen şöyle düşün; Kız bu yaşta neden hamile kalmak istesin? Neden sorumluluk alsın? Ailesine ne der? Hangi yüzle bakar? Merak etme, kızın da korkuları olduğu için ne yap dersen yapar. Eczanelerde ertesi gün hapı var, 48TL fiyatı. Geçen hafta aldığımdan biliyorum, 5 gün içinde içerse bir sorun olmaz. Herhangi önemli bir yan etkisi yok. İçtikten ilk 2 saat sonraya kadar bulantı yapabilir. Ama o esnada sakın kusmasın. Bu, etkiyi azaltıyormuş. 2 saat geçtikten sonra kusabilirmiş. Çünkü ilaç kana karışmış oluyomuş. Sonrası da, böyle bir şeyi tekrarlama. Seni çok çok çok iyi anlıyorum. 1 haftadır yemin ederim ki uyuyamıyorum, huzurum kalmadı korkudan. Ama geçecek, hepsi geçecek. Allah'a dua et ve bunu bir daha tekrarlama.

Aynı sorunu bende bir hafta kadar önce yaşadım ve buraya konu açtım. Hala da korkularım var. Ama buradaki olumsuz gelen yorumlar insanı daha da çok korkutuyor. O yüzden, öncelikle bu konuyu bir kilitleyip çöp kutusuna taşı. Aslında kötü söyleyen insanlar doğruları söylüyorlar fakat kendinize yakıştıramadığınız için 2 kat korkuyorsunuz. Sen şöyle düşün; Kız bu yaşta neden hamile kalmak istesin? Neden sorumluluk alsın? Ailesine ne der? Hangi yüzle bakar? Merak etme, kızın da korkuları olduğu için ne yap dersen yapar. Eczanelerde ertesi gün hapı var, 48TL fiyatı. Geçen hafta aldığımdan biliyorum, 5 gün içinde içerse bir sorun olmaz. Herhangi önemli bir yan etkisi yok. İçtikten ilk 2 saat sonraya kadar bulantı yapabilir. Ama o esnada sakın kusmasın. Bu, etkiyi azaltıyormuş. 2 saat geçtikten sonra kusabilirmiş. Çünkü ilaç kana karışmış oluyomuş. Sonrası da, böyle bir şeyi tekrarlama. Seni çok çok çok iyi anlıyorum. 1 haftadır yemin ederim ki uyuyamıyorum, huzurum kalmadı korkudan. Ama geçecek, hepsi geçecek. Allah'a dua et ve bunu bir daha tekrarlama.

kız ailesini takmayan yüzsüz pişken tabiri caiz ise or**pu ise ne olcak peki :D uww felaket düşünsene bi or**pudan çocuğun oluyo :D mecbur evlenmek zorunda kalıyon çocuk o çocugu karın or**spu :D film gibi ya

Son düzenleme:
kız ailesini takmayan yüzsüz pişken tabiri caiz ise or**pu ise ne olcak peki :D
En nihayetinde, o*ospunun da bir kisiligi, hissiyati var. Ailelerini takmayan tiplerden degildir onlar. Aksine, daha cok baglidirlar. Yaptiklarindan bazem pismanlik duyarlar

En nihayetinde, o*ospunun da bir kisiligi, hissiyati var. Ailelerini takmayan tiplerden degildir onlar. Aksine, daha cok baglidirlar. Yaptiklarindan bazem pismanlik duyarlar
profesional oro**puluk yapmış gibi konuştun mert korkuttun gece gece beni :D uyuyamicam şimdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri