• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Korkuyorum.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:D 72 Saat içerisinde doğum kontrol hapını partnerine içirmelisin ayrıca özel gününe 1 hafta kalmışsa hamile kalma olasılığı çok düşüktür özel günün ortalarında yani 14 ila 15 inde ilişkiye girmişseniz bu olay %90lara tırmanıyor fakat ilk 1 hafta ve son 1 hafta ilişkiye girerse bu oranlar %20lere düşür ama yinede kalamaz diyemem doğum kontrol haplarıda öyle kesin bir çözümü yok doğum kontrol haplarını sürekli içmesi gerek ilişkiye girdim aman hamile kalmıyım diye içersen bi b*ka yaramaz kısacası enfeksiyon falan kaparsan Monodoks 100mg kapsül Azosilin tablet ve 6 adet IESEF 1 GR .IM FLAKON 6kutu igne al o kadar şey yazdık la eşşek değilsin bi teşekkür edersin artık :D

Son düzenleme:
Kimsenin dini sizi veya bir başkasını ilgilendirmez.Uzunca yazınca bir şey değişmeyeceği için kısa kesiyorum.Bu mesajımı bir uyarı olarak görün.Tekrarında ceza puanı devamında ban cezası alırsınız.

Adam burada ciddi bir konu üzerine sizlerin bir bilgisi olduğundan böyle bir konu açmış yardım istiyor.Kötü espirilerinizi ve dalgacı yorumlarınızı kendinize saklayın.Bildiğiniz bir konu ise yorum atın.Arkadaş ciddi bir meseleden bahsediyor.Sonuçta hepimiz burada genciz.Her gencin yapacağı bir şey ve tecrübesizlik.Artık günümüz yaşantımızda sex artık normal bir hareket.Bundan önceleri kimse konuşamaz derdini anlatamazdı.Artık 5-6 arkadaş grubu toplandığında rahatca;"Kanka,kızı yatağa bi atmışım,önce şöyle sonra böyle işe koyuldum." gibi sohbetler olabiliyor.Bundan önce yapabilirmiydiniz? Bence hayır? Haberleri acın bakın,bir öğrenci öğretmeniyle ilişkiye girmiş ve ailesi oğlunu tebrik etmiş.Genç yaştayız ve dünyada tadılması gereken zevkleri elbette tadacağız.Tabi bunun günahı kimseye.Herkesin yaptığı kendine.Bu arada adam korksaydı ilişkiye girmezdi.Adam, korkmuş değil,sadece tedirgin.

Söylediklerine kısmen katılıyorum. Ama bir kısmına katılmıyorum. Genel olarak konuşuyorum, bu tür şeyler gösteriş değildir olmamalıdır. Ve öyle uluorta kanki kızı yatağa attım diyip hava atılacak birşeyler hiç olmamalı... Hele hele öğretmeni ile ilişkiye giren öğrenciyi ailesinin tebrik etmesi başlı başına ayrı bir rezalet bence bir ceza alması gerekirdi...

Şu kısım doğru, gençken bazı şeylerin tadına varılmalı ve tecrübe edinilmeli ve bu esnada mutlaka tecrübesizliğin ve de toyluğun etkisi ile hatalar yapılabilir buraya kadar çok normal ve kabul edilebilir. İlişkiye girmek tabu olmaktan çıkarılmalı, insanlar ciddi bir şekilde "alay etmeden, dalga geçmeden, hava atmadan" bunun hakkında düzgün bir şekilde özgürce konuşabilmeli. Çünkü insanların duyguları bastırıldıkça, herşeye yasak konulup tabu haline getirildikçe insanlar daha kötü şeylere yöneliyorlar. Bkz... tecavüz olaylarının artması gibi...

Eğer bu arkadaş bizimle kafa bulmuyorsa ve bizden ciddi anlamda fikir beyan etmemizi istiyorsa bu çok güzel bir davranış bence, ama bizimle dalga geçiyorsa kafa buluyorsa o zaman ona diyebilecek birşey yok Allah böyle ucuz ve saçma sapan şeylerin peşinden koşanlara akıl fikir versin. Aslında s.alak yerine koyduğunu düşündüğü kişiler s.alak değil kendisi s.alağın önde gidenidir (Sözüm meclisten dışarı, sadece bu amaçla hareket edenlere sözüm).

Velhasıl, lütfen biraz aklınızı başınıza alın ve birşeyler yapmadan önce 2 kere hatta 3 kere düşünün. Anlık kararlar ve heyecanlar peşinde koşup sonradan pişman olmayın. Bir halt yiyecekseniz mutlaka bunun sonrasını da hesaba katın, sonuçta yapacağınız herşey sizin hayatınızı ve yaşamınızı etkileyecek, hayat sadece içinde bulunduğunuz andan ibaret değildir o nedenle kendinizi çok kaptırmayın ve her zaman ilerisini de düşünerek kararlar verin.

Söylediklerine kısmen katılıyorum. Ama bir kısmına katılmıyorum. Genel olarak konuşuyorum, bu tür şeyler gösteriş değildir olmamalıdır. Ve öyle uluorta kanki kızı yatağa attım diyip hava atılacak birşeyler hiç olmamalı... Hele hele öğretmeni ile ilişkiye giren öğrenciyi ailesinin tebrik etmesi başlı başına ayrı bir rezalet bence bir ceza alması gerekirdi...

Şu kısım doğru, gençken bazı şeylerin tadına varılmalı ve tecrübe edinilmeli ve bu esnada mutlaka tecrübesizliğin ve de toyluğun etkisi ile hatalar yapılabilir buraya kadar çok normal ve kabul edilebilir. İlişkiye girmek tabu olmaktan çıkarılmalı, insanlar ciddi bir şekilde "alay etmeden, dalga geçmeden, hava atmadan" bunun hakkında düzgün bir şekilde özgürce konuşabilmeli. Çünkü insanların duyguları bastırıldıkça, herşeye yasak konulup tabu haline getirildikçe insanlar daha kötü şeylere yöneliyorlar. Bkz... tecavüz olaylarının artması gibi...

Eğer bu arkadaş bizimle kafa bulmuyorsa ve bizde ciddi anlamda fikir beyan etmemizi istiyorsa bu çok güzel bir davranış bence, ama bizimle dalga geçiyorsa kafa buluyorsa o zaman ona diyebilecek birşey yok Allah böyle ucuz ve saçma sapan şeylerin peşinden koşanlara akıl fikir versin. Aslında s.alak yerine koyduğunu düşündüğü kişiler s.alak değil kendisi s.alağın önde gidenidir (Sözüm meclisten dışarı, sadece bu amaçla hareket edenlere sözüm).

Velhasıl, lütfen biraz aklınızı başınıza alın ve birşeyler yapmadan önce 2 kere hatta 3 kere düşünün. Anlık kararlar ve heyecanlar peşinde koşup sonradan pişman olmayın. Bir halt yiyecekseniz mutlaka bunun sonrasını da hesaba katın, sonuçta yapacağınız herşey sizin hayatınızı ve yaşamınızı etkileyecek, hayat sadece içinde bulunduğunuz andan ibaret değildir o nedenle kendinizi çok kaptırmayın ve her zaman ilerisini de düşünerek kararlar verin.
Abi bu konuda ciddi bir soru sordum ve ulu orta beyan etmemeye özen gösterdim. Çünkü bu forumda benden yaşça büyük olanlar var, onlar benim abilerim o yüzden sizlerden yardım istemiştim. Gerekli tedbirleri aldık. Ben hata yaptığımı kabul ediyorum bir daha bu hatayı yapmayacağım onu da biliyorum. Ama bazıları verdikleri cevaplarda bana sadece akıl verir gibi konuştu. Evet bir nevi akılda istedim ama asıl soruma cevap bulamadım. Dediğim gibi sizler benim abilerimsiniz bunu sadece yönetici kısıma değil genel üyelerede söylüyorum. Yaptım bi tecrübesizlik hatamı anladım. Bundan sonra ona göre davranacağım. Yanlış anlaşılmışsam affola.

Abi bu konuda ciddi bir soru sordum ve ulu orta beyan etmemeye özen gösterdim. Çünkü bu forumda benden yaşça büyük olanlar var, onlar benim abilerim o yüzden sizlerden yardım istemiştim. Gerekli tedbirleri aldık. Ben hata yaptığımı kabul ediyorum bir daha bu hatayı yapmayacağım onu da biliyorum. Ama bazıları verdikleri cevaplarda bana sadece akıl verir gibi konuştu. Evet bir nevi akılda istedim ama asıl soruma cevap bulamadım. Dediğim gibi sizler benim abilerimsiniz bunu sadece yönetici kısıma değil genel üyelerede söylüyorum. Yaptım bi tecrübesizlik hatamı anladım. Bundan sonra ona göre davranacağım. Yanlış anlaşılmışsam affola.

Genel olarak konuştum söylediklerimin hepsini üzerine alınma ;) Sadece seni ilgilendiren kısımları üzerine alınabilirsin. Yardım istemen güzel birşey, ama şunu unutma forumda yaşı epey küçük kardeşimiz var ve herkesin sana olgun yaklaşıp olguın cevaplar vermesini bekleme. İllaki cıvık ve alakasız cevaplar olacaktır canını sıkma ve takma kafana ;) Geçmiş olsun, bir dahakine daha dikkatli davranırsın umarım.

Konuyu yaşanmış kabul ederek cevaplıyorum herkes bilgilensin diye (bana inandırıcı gelmedi inandırmak zorunda da değilsin kardeş o yüzden rahat ol :) )

Korunmasız cinsel ilişki yaşanıyorsa eğer her zaman partnerinin hamile kalma olasılığı vardır. Çünkü Çükünüz belli bir zaman içeride kaldıktan sonra zevk suyu dışarıya çıkartır içerisinde de döller mevcuttur. Tam boşalmadaki kadar olmasa da vardır. O yüzden o ilişkiden sonra gidip ertesi gün hapı kullanıp riski 0'a indirebilirsiniz. Korkmaya gerek yok ama hapı mutlaka kullanın yoksa ay başı sürprizle karşılaşabilirsiniz :)

Arkadaşlar verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.
#Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri