• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Koskoca komocan anılar..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MahiA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MahiA

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Şub 2016
Puanı
78
Ne günlerdi ya :agla sene 2015 yaz ortaları o zamanlar oynamıştım ama bilgisayarım iyi olmadığı için her sene silip silip oynardım, keyif alırdım ama bilgisayar hep engel oldu :drym: İyi bir sistem toplayıp şu oyunu ölmeden önce bir kez daha oynamak istiyorum, hemde çok.. :cry:

2014 sonlarında ArcheAge Online 50 level sınırında iken çekmiş olduğum bazı fotoğrafları buldum :) O zamanlar Aier adlı serverda oynuyordum daha sonra 55 level sınırı gelince 2015'te Kyprossa serverında oyunuma devam etmiştim. Fotoğraflar tost makinasından çekilmiş gibi, hala kullandığım laptop aynı laptop hemde daha beter, daha kötü halde. Kusura bakmayın, gözünüzü bozmaz umarım :D :D

3E3or0.jpg

5D3VAz.jpg

A1vJov.jpg

Geri