• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kusursuz Harika 80 Cap Db & Media

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-SerialKiller-

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Mar 2012
Puanı
38
DB'yi paylaşmamda ki amaç hem ilk mesajımın olması hemde benim vps alıcak gücümün olmaması ufak bi vps ile her bölgeyi açıp oynayabilirsiniz her yönüyle piyasadaki en iyi 80 cap'tir iddaa ediyorum.!

Belli başlı özelliklerine gelicek olursak... ;

1-7 Dg Sunlar NPC'de (Silah,Giyse,Acc Herşey)

8 Dg Lucky Ve 2X Luck Npc'de hotanda.

Özel Pvp Arenası Ve bu arenada TEST MONSTER'ı bulunmaktadır.

Özel Event Odası var ve bu arena HP'si %20 olan Medusa bulunuyor.

Heryerde doğan özel uniqler mevcuttur jangan hotan vs...

Forthess war'lar sorunsuz çalışmaktadır.

75 Lw'lik atlar mevcuttur.

Daha bir sürü şey var alın deneyin görün bir teşekkürüde çok görmeyin...

SS ;

PqDoh.jpg

il1fd.jpg

adv0c.jpg

fFofg.jpg

jHpDh.jpg

CV6Ue.jpg

Linkler ;
Db ;
Kod:
http://www.mediafire.com/?h1nnwgg76n4rw88
Db Pw ;
Kod:
@A@L@i@C@a@N@L@ı

Media :
Media.part1.rar
Media.part2.rar

Kullanacak arkadaşlara simdiden hayırlı olsun alıntıdır.

Son düzenleme:
Bu benım önceden paylasdıgımınkıyle aynıysa şimdiden kuracaklar geçmiş olsun diliyorum :D

çok iyi olabilir ama piyasadaki en iyisi değil zszc retro db si var bu arada teşekkürler yani yanlış anlama kötü anlamda yazmadım

Zszc den daha iyi ZSZC de auto pot yok fortress yok acedemy yok özel arenalar yok şimdi diceksin unique spawnlar unique spawn eklemesi 5 dk sürüyor yapılamıyacak hiç bir şey yok

Bende launcherde girerken start gelmiyor anlamadım gitti version'da sorun yok çözemedim

ps:Birisi elinde ugun olan Account ve Log'u upload edebilir mi?

son resimde kusur var 80lv egy gösteriyor ama 11dg olduğundan 8dg adv + lucky powder + lucky stone ve stat stoneler basılmıyor 11dg olması lagzım onun için onu kaldırman en doğrusu :)

clientini nsl bulabliriz

----------

verirken duzenli verseniz herseyi ii olr

client fln

clientini nsl bulabliriz

----------

verirken duzenli verseniz herseyi ii olr

client fln

Allah Allah ! o kadar iyisini biliyosan sen yap idiot ! Herhangi bir clientin içine atamıcaksan niye sw kuruyosun ! herhangi bir log ve acc olur 120 cap'in

bunu başka bir forumda ben paylaştım o öteki ileri zekalı arkadaş 80 lw egypt itemi millet kullansın diye yapmadım ki zaten o db'de öyle bir şey yok ! Araştırmadan etmeden saçma sapan yorum yapanları ayakta alkışlyrum... Ne paylaşıyon ki kullansnlar b*ktan bir db...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri