• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kusursuz Harika 80 Cap Db & Media

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamlar sadece itemin levelini düşürmüşler atack 11 dg atağı saçma olmuş o olay.

Bu db bizim kullandığımız db idi ve o bowu 80'e öylesine çektik hiçbir amacı yoktur. Güzel çalınmış db.. İyi kullanmalar.

Bu benım önceden paylasdıgımınkıyle aynıysa şimdiden kuracaklar geçmiş olsun diliyorum :D

Osman'ı dikkate alan yok ama adam burda birşey belirtmek istiyo . :)

----------

Bu arada zszc değil vsro.

linkler kırık,, dosyalar paylaşımdan kaldırılmış.

Böyle bişey olucağı geldi aklıma süper db çektim hemen dosyaları :) Upload edicem Ö.M. ile atarım isteyenlere daha atmadım. :D

DB'yi paylaşmamda ki amaç hem ilk mesajımın olması hemde benim vps alıcak gücümün olmaması ufak bi vps ile her bölgeyi açıp oynayabilirsiniz her yönüyle piyasadaki en iyi 80 cap'tir iddaa ediyorum.!

Belli başlı özelliklerine gelicek olursak... ;

1-7 Dg Sunlar NPC'de (Silah,Giyse,Acc Herşey)

8 Dg Lucky Ve 2X Luck Npc'de hotanda.

Özel Pvp Arenası Ve bu arenada TEST MONSTER'ı bulunmaktadır.

Özel Event Odası var ve bu arena HP'si %20 olan Medusa bulunuyor.

Heryerde doğan özel uniqler mevcuttur jangan hotan vs...

Forthess war'lar sorunsuz çalışmaktadır.

75 Lw'lik atlar mevcuttur.

Daha bir sürü şey var alın deneyin görün bir teşekkürüde çok görmeyin...

SS ;

PqDoh.jpg

il1fd.jpg

adv0c.jpg

fFofg.jpg

jHpDh.jpg

CV6Ue.jpg

Linkler ;
Db ;
Kod:
http://www.mediafire.com/?h1nnwgg76n4rw88
Db Pw ;
Kod:
@A@L@i@C@a@N@L@ı

Media :
Media.part1.rar
Media.part2.rar

Kullanacak arkadaşlara simdiden hayırlı olsun alıntıdır.

Link Pert. Yenilermisiniz.

moblardan item düşmüyor ve her item sun +10 :S

uniqler spawn olmuyor isy faln

tg titan oalrak çıkıyor, ve sadece ly normal spawn oluyor, onun dışında ivy çıkıyor senior general soahaw diye meduasada çıkan tiger çıkıyor nerde çıktığı da bilinmiyor bence iğrenç bir db.

bu arada npcdeki 8d itemlerin statları %100 ( weaponun crit hariç hepsi %100)

Ewt Npcdeki Statların 0 Olmasını İstiyorum Prosedurden Alakalı Deil Bütün Prosedurleri Sildim Yine Aynı Bir Yardım Edin DBnin En Kötü Yanı Bu Npcden Alınan İtemler +5 ayrıca statlar %100 dü Nasıl Düzeltirim??

Media.pk2 olan birisi upload edebilir mi ?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri