• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kusursuz Harika 80 Cap Db & Media

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ewt Npcdeki Statların 0 Olmasını İstiyorum Prosedurden Alakalı Deil Bütün Prosedurleri Sildim Yine Aynı Bir Yardım Edin DBnin En Kötü Yanı Bu Npcden Alınan İtemler +5 ayrıca statlar %100 dü Nasıl Düzeltirim??
sql den anlayan kişinini 1 dakkada çözeceği iş :)

ben düzelttim statları 0 ve bluesiz ve +0

update _refscrapofpackageitem set variance=0 where optlevel=5 -- + sı 5 olan ( 8d itemlerin) statlarını %0 yapar.

update _refscrapofpackageitem set optlevel=0 where optlevel=5 -- + sı 5 lan tüm itemleri +0 yapar shopda tabi sadece 8d lerin +5.

where optlevel=5 yerıne 10 yazarsan +10 olan itemlerin statlarını %0 yapar.

blueleri silmek içinse magparamnum,magparam1,....,magparam8 'i 0 yapıcaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri