• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DUYURU] Laptop değerlendirmesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Casperdan uzak durun diyoruz ama hala anlamıyorsun Ozan.
Samsung Asus MSI den birini al parana yazık olmasın.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Ya saçmalama nirvana serisi masaüstünde iyiydi bundan 2 3 yıl önce Casper laptopları beş para etmez.
Bir arkadaşım var onun casper benim samsung neredeyse özellikler aynı onunki uçak motoru sesi cikariyor benimkinden çıt bile çıkmıyor sen düşün ve ısınma sorunu da cabası... malzemeleri saymıyorum bile..

Ya saçmalama nirvana serisi masaüstünde iyiydi bundan 2 3 yıl önce Casper laptopları beş para etmez.
Bir arkadaşım var onun casper benim samsung neredeyse özellikler aynı onunki uçak motoru sesi cikariyor benimkinden çıt bile çıkmıyor sen düşün ve ısınma sorunu da cabası... malzemeleri saymıyorum bile..

Lakin şöyle bir durum var şu an da i7 8 gb ram vs. bulunan özelliklerde dell-hp laptop olsa alırım zaten varsa bildiğin atsana bide Acer E1-572G-74508G50MNKK Intel Core i7 4500U 1.8GHz 8GB 500GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - Bilgisayar - Hepsiburada.com şuna baksana.

Bilgisayardan anlamadığın kesin ozan alinmayacak markalara bakıyorsun :)

Samsung Asus MSI bunlardan başkasına bakma.

Ozan ben sana ne diyorum sen ne diyorsun o 3 markadan başkasına bakma bile.

En alttan bir üstteki asus onun işlemci cache 4mb diğeri 3mb

Ozan beni dinle o 3 markadan başkasina bulaşma sonra pişman olursun parana yazık olur.

Bildiğim birşey var ki söylüyorum ozan bilgisayardan anlayan herkes sana Casper'ı önermez.
Fan sesi belli seviyeden sonra çok fazlalasiyor rahatsizlik derecesinde benim samsung da 24 saat açık cit yok.
Diğer saydığım bilgisayarlar 2 saatte ısınırken casper 10 dakikada ateş gibi olur.
Casper servisi en kötü servislerden birtanesi servise verdiğin bilgisayar sana geri gönderilmesi baya zaman alir,herkes casper servisinin işini düzgün yapmamasindan şikayetçi.
Googleye gir ve casper laptop yorumlar yaz oku daha iyi anlarsın.
Casper kesinlikle oyun bilgisayari değildir bilgisayardan anlamayan veya genelde kızların aldığı laptopdur kimseye önermiyorum.

Samsung Asus MSI al pişman olmazsin açık tut 24 saat taş gibi laptoplar casper alırsan parana yazık olur diyorum anlamıyor oyun da oynayamayacak 2 saat geçtikten sonra laptop tak restart :)

Geri