• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[DUYURU] Laptop değerlendirmesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bi laptop aldın forumun altını üstüne getirdin ozan hayırlı olsun :D
ÖNEMLİ EDİT: TS ve Skype da olduğumuz zamanları düşün ve ben mikrofonu açınca yankı ve fan sesinden birbirinizi duyamıyordunuz çünkü bende çok eskiden casper laptop aldım onu kullanıyorum sorun hep casper kullanmamdı yani ;) casper kelepir parçalardan kafasına göre pc yapan kullandığı ram i bile elixir marka dandik CASPER FASON İMALAT yapıp FASON PARÇALARLA pc satan bir firmadır uzak durun... Gaming masaüstümün goldunu kasıyorum ben size de tavsiye ederim geç kalsamda bu yorum için

Son düzenleme:
bi laptop aldın forumun altını üstüne getirdin ozan hayırlı olsun :D
ÖNEMLİ EDİT: TS ve Skype da olduğumuz zamanları düşün ve ben mikrofonu açınca yankı ve fan sesinden birbirinizi duyamıyordunuz çünkü bende çok eskiden casper laptop aldım onu kullanıyorum sorun hep casper kullanmamdı yani ;) casper kelepir parçalardan kafasına göre pc yapan kullandığı ram i bile elixir marka dandik CASPER FASON İMALAT yapıp FASON PARÇALARLA pc satan bir firmadır uzak durun... Gaming masaüstümün goldunu kasıyorum ben size de tavsiye ederim geç kalsamda bu yorum için

Teşekkürler, parçaları kontrol ettim gayet güzeldi ben de kaçırmak istemedim bakalım şimdilik bir sıkıntı yok dilerim böyle de devam eder.

Beyler kac aydir kullaniyorum iyi ki almisim tum gun acik hic isinmiyor oyun oynarkende oyle sanirim guzel modele denk geldim.

2020 ye girdik casper marka laptop hala benimle ve bu mesaji laptoptan yaziyorum, hayatta yaptigim en iyi teknoloji yatirimlarindan biri oldu sanirim tas gibi iyi ki almisim her platformda bunu yalniz ben dile getiriyorum sanirim.

Son düzenleme:
2020 ye girdik casper marka laptop hala benimle ve bu mesaji laptoptan yaziyorum, hayatta yaptigim en iyi teknoloji yatirimlarindan biri oldu sanirim tas gibi iyi ki almisim her platformda bunu yalniz ben dile getiriyorum sanirim.

Konuyu baştan sona okudum birazda gerildim aslında seni tanımıyorum ama biraz sinir oldum :pff hem fikir danışıp hem insanarı duymamışsın neyse koduda hortlamış zaten Casper Almayın :whst

Konuyu baştan sona okudum birazda gerildim aslında seni tanımıyorum ama biraz sinir oldum :pff hem fikir danışıp hem insanarı duymamışsın neyse koduda hortlamış zaten Casper Almayın :whst

maalesef benim hakkimdaki yorumuna katilmakla beraber uzgun oldugumu dile getiriyorum hocam bende eskiyi yad ederken okudum ve tavirlarimdan uyuz oldum, sanirim laptop almanin heyecani ile biraz tuhaflik sergilemisim.

Geri