• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Laptop'u Alıyorum Sizden Son Bir Ricam Var. :)

Erinç cumartesi günü teknosada %50 ye varan indirimler vardı keşke uğrasaydın bi :D

Olum teknosada adam gibi bilgisayar bulamadım, ne varsa nette var. :D

----------

Kesinlikle samsung'u al, ben kullanıyorum yaklaşık 2 ay önce aldım hayatımda böyle bilgisayar görmedim. Gerçi ben aldığımda fiyat 2.300 TL idi ve baya bir düşmüş fiyatı :) Bilgisayar harika çalışıyor tek bir fan sesi, takılma hiçbir şey söz konusu değil pişman olmayacağına eminim rahatlıkla alabilirsin.

İkiside gerçekten iyi marka o yüzden kararsız kaldım aralarında. :)

Ben 2 ay önce bilgisayar almadan önce bütün bilgisayarcıları gezdim. (Vatan, Teknosa, Bimeks, Electro World vs vs) aralarında en ucuzu bimeks, örneğin bu bilgisayarı ben 2.300 TL'ye almıştım vatanda aynısı 2.600 TL'idi. :) Bimeksten al.

Ben 2 ay önce bilgisayar almadan önce bütün bilgisayarcıları gezdim. (Vatan, Teknosa, Bimeks, Electro World vs vs) aralarında en ucuzu bimeks, örneğin bu bilgisayarı ben 2.300 TL'ye almıştım vatanda aynısı 2.600 TL'idi. :) Bimeksten al.

Kesinlikle, bende bimeks düşünüyorum, hem taksit olanakları daha yüksek.

Samsung'u al. Sebebini yazmıştım ilk mesajımda.

Asus mükemmeldir neden onu düşünmüyorsun? Düşük modelleride mükemmel performans veriyor. Isınma sorunu az oluyor ses desen yok performans tasarım hepsi iyi

Geri