• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
43twq.png

Problem?
build çok kötü
ashe alacaklara build önerim: Doran's Blade>Berserker Graves>Phantom Dancer(ilk önce partları)>infinity Edge>The Blood Thirster>Black Cleaver

beyler yeni hero gelcekmiş keşke paramı harcamasaydım güzel bişeye benziyo

Farkettiyseniz Yarı At Yarı İnsan Adını Unuttum.Bence İyi Bi AD Champ Olucak Stun ve Knocked Airborne Olucak Bence.Maç Öncesi Tahminlere Döndü :D

build çok kötü
ashe alacaklara build önerim: Doran's Blade>Berserker Graves>Phantom Dancer(ilk önce partları)>infinity Edge>The Blood Thirster>Black Cleaver

dikkat etmediğin bişey var :D birbuçuk yıllık lol oyuncusuyum ben :D ashe ile jungle

tam troll :D jungle ölüm gang paha biçilemez :D ha bide maçı kazandık :D troll4fun

söylediğinden tek kelime bişey anlamadım:D ama bende 4aylık lol oyuncusuyum hiçbir hero ile maç boyunca o skoru yapmadım :D

jungle amacı kill değildir. adam jungle gdicekse wrigle almk zorundadır ki böyle abez bi hero ise :) benim tek derdim oyuncuları yeterince yerinde tutmak kesmek lanenin görevi. maçta 2 ad carry varken karşı takım dayanamadı zaten.ben ulti atıodum geri kalanı takım yapıyordu zaten. bazen dozunda trollemekte lazım bi warwickin laneleri rahatsız ettiğinden daha çok ettim.

jungle yapanlarada uyuz oluyorum saten hep onların yüzünden kaybediyoruz:D bu rusların alayı trollcü ben 35kill yapıyorum adamlar takımı umursamadan ezik ezik jungle yapıyo bide öldürseler :D

jungle yapanlarada uyuz oluyorum saten hep onların yüzünden kaybediyoruz:D bu rusların alayı trollcü ben 35kill yapıyorum adamlar takımı umursamadan ezik ezik jungle yapıyo bide öldürseler :D

kaç lwlsinki ? lwle bağlı bu. bi takım bi support 1 junglesa diğer takım 5 atackersa dayanamaz eğer iyi örgütlenemediyseler. troll attım ama troll olma nedeni ashe ile atılması :D çokta iyi gang atılıyordu :D junglerin bilmesi lazım yapacağını. senin için jungle yaptım :) normal maçım. biraz körelmişim ama.tauntta zorluk çektim bi kaç kez.

44w0j.png

weste geçen ruslar cidden ezik gbi, bana 2 tane denk geldi, ruslara karşı tüm bakış açımı değiştirdiler 2 oyunda:D

adamına bağlı tamamen ya :D çok güzel,efendi oynayanıda var illetide var :D serverlar yeni ayrıldığında olmuştu bir olay. karşı takımımda 3 alman var bizim takımda 2 alman. bizde 2 Türküz. Ülkeleri söylüyoruz. biz Türküz dedik. bi baktım karşı takımdaki 3 alman bize küfür etti. adamlar 40 dakka boyunca sözlü tacizde bulundular. bizim takımdakiler ise onlara susmasını söyledi sadece maç bitti bizim takımdaki almanlar ile güzelce konuştuk vedalaştık adamlarda rapor etti spamdan. yani bi milleti kötülemenin anlamı yok :D bakın son turnuvaya kazanan M5 :D

adamına bağlı tamamen ya :D çok güzel,efendi oynayanıda var illetide var :D serverlar yeni ayrıldığında olmuştu bir olay. karşı takımımda 3 alman var bizim takımda 2 alman. bizde 2 Türküz. Ülkeleri söylüyoruz. biz Türküz dedik. bi baktım karşı takımdaki 3 alman bize küfür etti. adamlar 40 dakka boyunca sözlü tacizde bulundular. bizim takımdakiler ise onlara susmasını söyledi sadece maç bitti bizim takımdaki almanlar ile güzelce konuştuk vedalaştık adamlarda rapor etti spamdan. yani bi milleti kötülemenin anlamı yok :D bakın son turnuvaya kazanan M5 :D

aynen, genellememek lazım hiç bir zaman, her ülkeden veletler oynuyor sonuçta bu oyunu, velet velettir:)

beyler yeni hero gelcekmiş keşke paramı harcamasaydım güzel bişeye benziyo

Bizde ps biliyoruz diye geçiniyoruz herifin yaptığına bak ^^

Burda baya lol oynayan varmış ya ^^ Hani serverdasınız bana ulaşsın bi kaç kişi takım kurucam yada bi takımı HunterGaming bünyesine alıcam .
By_RecLast@hotmail.com msn adresim. reclast67 skype adım eklerseniz konuşuruz :)

canlı yayın turnuva !

----------

Bizde ps biliyoruz diye geçiniyoruz herifin yaptığına bak ^^

Burda baya lol oynayan varmış ya ^^ Hani serverdasınız bana ulaşsın bi kaç kişi takım kurucam yada bi takımı HunterGaming bünyesine alıcam .
By_RecLast@hotmail.com msn adresim. reclast67 skype adım eklerseniz konuşuruz :)
hacı ilgilenmiyosun ki sürekli afksın

Shayvana aldım gerçekten 10 numara jungle herosu herkeze tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri