• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oyalanmak adına bende ara sıra girip takılıyorum clan vs var ise invite atarsanız sevinirim ;)

Nick: Futurê

Bende na dan eu weste geçmiştim yeni 30 oldum. Ranked akar artık kurtuldum nooblardan :D Nickleri alayım summonerlar takılalım artık :D

----------

bilginiz varmı varus nezman gelir haftaya gelir heralde

Hecarimi çok bekledik valla rp çekip alcaktım sözde ama gelene kadar ip birikti :D Bunuda öyle yapmazlar umarım.

Bakalım düşünüyoruz aklımızda var böyle bi proje. Kendimizi aşıyoruz bunuda başarabiliriz diye düşünüyorum ama hem sınavlarım hem hazırlamam gereken ödevlerim var. Bi dolu iş arasında araya sokmaya çalışıyorum bakalım. Önce bi gelenleri bi göreyimde :)

benim de bu aralar dersler ödevler yoğun, üstüne bir de hastayım:(

Bende na dan eu weste geçmiştim yeni 30 oldum. Ranked akar artık kurtuldum nooblardan :D Nickleri alayım summonerlar takılalım artık :D

----------

Hecarimi çok bekledik valla rp çekip alcaktım sözde ama gelene kadar ip birikti :D Bunuda öyle yapmazlar umarım.

bende eklisin zaten bildiğim kadarıyla, takımlar konusunda euWest hareketinde bi liste var, herkesi ekle:)

İzledim videousunu güzel hero olucak gibi.. Ben önce Hectarim alayımda..

Üye olurken Region Kısmı Var Onu Public Beta Bilmemne Yapıcaksın :)
eywallah hiç farketmedim orayı:D üye oldum

----------

Bakalım düşünüyoruz aklımızda var böyle bi proje. Kendimizi aşıyoruz bunuda başarabiliriz diye düşünüyorum ama hem sınavlarım hem hazırlamam gereken ödevlerim var. Bi dolu iş arasında araya sokmaya çalışıyorum bakalım. Önce bi gelenleri bi göreyimde :)
valla ben gelmek isterim bizim takımımız var ayriyetten 10-15 kişi daha tanıdıklarım var toplarız fakat çok meşgulsün huntergamingde firslook'lar yapmak istiyodum(sesli) iş işten geçti:)

beyler az önce şifremi denedim olmadı defalarca yaptım sonra kapatıp tekrar denedim oldu şifremi yanlış girmedim ama yanlış gösterdi

bunedir ya hep noob takıma düşüom adam 0/10 gidio bana küfredio biri yardım etsin bari günün bonusunu alim

Valla biz bi yeniyoruz bi yeniliyoruz bende anlamadım ^^ 2 miz eziyoruz üst sağlamsa yeniyoruz ezikse bizde kurtaramıyoruz oyunu 2 kişi :D Ama zevkli oluyor baya ^^ Bu arada turnuva yapsak kimler gelir arkadaşlar? kaç takım var acaba bi ona göre haftaya hafta sonu bi turnuva yapma planımız var :)

west kafayı yedi :D lag bi milyon :D eastte oynayan arkadaşlar söyleyebilirmi serverin durumu nasıl ?
yeni patchde sorunlar çıktı

başlıcam oyunlarına ya 2 akşamdır bir tane Allahın verdiği beyni kullanan adam gelmedi.adamda 1k win var geliyor tek derdi oyunu mahvetmek

Son düzenleme:
west kafayı yedi :D lag bi milyon :D eastte oynayan arkadaşlar söyleyebilirmi serverin durumu nasıl ?
yeni patchde sorunlar çıktı

başlıcam oyunlarına ya 2 akşamdır bir tane Allahın verdiği beyni kullanan adam gelmedi.adamda 1k win var geliyor tek derdi oyunu mahvetmek

o adamın bi de lose sayısını düşün:D

herkesde westde oynuyor boşuna çar kasmışız :( eastde oynayanlar nicklerini yazabilir 30kişiden oluşan bir arkadaş grubum var orada hepside sağlam oyuncular :D

çağır hepsini, turnuva düzenleyin:)

kendi aramızdada hiç zevkli olmuyor amelelerin alcağı champler hep aynı oynama stilleri aynı ne yapcağını biliyorsun karşındakinin gerçekten çok kötü oluyor ama varsa gelmek isteyen farklı yüzler görmek güzel olucak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri