• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
beyler bende 8k ıp oldu varus gelene kadar 11 k yapıp hem varus hemde malzahar yada kennen almayı düşünüyorum arada kaldım malzaharmı kennenmi konu açmak istemedim.

beyler bende 8k ıp oldu varus gelene kadar 11 k yapıp hem varus hemde malzahar yada kennen almayı düşünüyorum arada kaldım malzaharmı kennenmi konu açmak istemedim.

kennen team fight'ta iyidir, rakip takımın hepsini stunlayabilir. malzahar ise beslenirse durdurulamaz hale gelir.

Oyuna dün başladım ve bayağı beğendim.İlk oynadığım karakter de Nunu ydu :D

daha demin brandle ranked oynadım, ne salladıysam tüm killer bana geldi neredeyse:D 14-8-4

Beyler kastığım ip puanlarıyla 400 500 lük şampiyonlar alayımmı yoksa 6000 7000 iplik şampiyonlar var onlardanmı alayım ? Poppy puan birikince aldım sevdim yani fena değildi :D Bi de Teemo ve Ashe hoşuma gitti bu 3 karakter için hangi statları kullanmamı önerirsiniz Ad Ap Atack Speed falan ?

Son düzenleme:
Beyler kastığım ip puanlarıyla 400 500 lük şampiyonlar alayımmı yoksa 6000 7000 iplik şampiyonlar var onlardanmı alayım ? Poppy puan birikince aldım sevdim yani fena değildi :D Bi de Teemo ve Ashe hoşuma gitti bu 3 karakter için hangi statları kullanmamı önerirsiniz Ad Ap Atack Speed falan ?

Poppy'e AD kasıp coşanlar çok gördüm, ama ben çok kullanmadığım için kesin bişi diyemeyeceğim, mobafiredan falan buildlere bakabilirsin

asheye ad kas, carry zaten, ki benim favorim:)
teemoya ben ap kasıyorum, çünkü ad ilk başlarda çok ezik kalıyor. ama ad de iyi iş yapıyor, özellikle carrylere karşı. bence iki türlü de dene, hangisi daha hoşuna gidiyorsa onu kullan, hybrid bile kasabilirsin.

12 lvlm Oyun Nickim: Futurê :) lvl civarıma yakın olan arkadaşlar friende eklesin beraber oyun atarız ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri