• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bi süredin oyuna girmedim ıp boots gelmiş xbox aldım prototype 2 yi denedim gayet güzel daha 1. boss dayım onuda öldüremedim :)
ıp boost ne işe yarıo

bi süredin oyuna girmedim ıp boots gelmiş xbox aldım prototype 2 yi denedim gayet güzel daha 1. boss dayım onuda öldüremedim :)
ıp boost ne işe yarıo

10 win IP boost ise sana 10 win boyunca 2 kat IP verio, atıyorum 5 win IP boost ise 5 win boyunca 2 kat verio

Yolladım.

----------

Arkadaşlar ben marketi bulamadım yav nerde şu market :D

----------

Hadi yav champion alcam :D

sağ yukarda turuncu bi tuş var, böyle hazine resimli, ordan

Bu hafta bitse de artık Shaco free championdan çıkarılsa ya valla bıktım ganklanmakdan zaten yeniyim oyunda kaçmaya fırsat bırakmıyo adam :D :D

shacoya ölümsüz diyebilirsin gerçekten iyi oynayan gelirse karşına arkana bakma ve kaç :D

Aynen öyle ya :D Bana skilleri kolay ve sağlam melee karakter ne önerebilirsiniz ? Ranged oynadım şimdiye dek diğer karakterleri de öğrenmem gerek diye düşünüyorum.

Beyler oyun içinde nasıl para kasabilirim ya cok yavas para kasıyorum ve itemlerin hiçbirni alamadan ezik kalıyorum yardım edermiinisz?

Beyler oyun içinde nasıl para kasabilirim ya cok yavas para kasıyorum ve itemlerin hiçbirni alamadan ezik kalıyorum yardım edermiinisz?

Kardeş ben de yeniyim ama pek para sıkıntısı çekmiyorum.Bottom laneden git önce zaten fazla gelen olmuyo oraya,ordan creeplere son vuruşları yap çimlere saklan sonra ganklamaya çalış rakiplerini.Bu önerilen itemler oluyor ya Phantom Dancer vs gibi,onu almak için 2800 gold birikmesini bekleme alt malzemelerini al zaten o bile güçlendirir seni rakiplerin karşısında,daha kolay kill daha kolay para demek.Hem ormanın içindeki yaratıklar var boş kaldıkça onları kesersen ekstra para geliyor.Ben genelde böyle yapıyorum ayrıca oynadığın karakterin videosuna youtubede bir bak istersen ordan da birşeyler kapıyo insan :) :)

Kardeş ben de yeniyim ama pek para sıkıntısı çekmiyorum.Bottom laneden git önce zaten fazla gelen olmuyo oraya,ordan creeplere son vuruşları yap çimlere saklan sonra ganklamaya çalış rakiplerini.Bu önerilen itemler oluyor ya Phantom Dancer vs gibi,onu almak için 2800 gold birikmesini bekleme alt malzemelerini al zaten o bile güçlendirir seni rakiplerin karşısında,daha kolay kill daha kolay para demek.Hem ormanın içindeki yaratıklar var boş kaldıkça onları kesersen ekstra para geliyor.Ben genelde böyle yapıyorum ayrıca oynadığın karakterin videosuna youtubede bir bak istersen ordan da birşeyler kapıyo insan :) :)

Sağolasın kardeş

Aynen öyle ya :D Bana skilleri kolay ve sağlam melee karakter ne önerebilirsiniz ? Ranged oynadım şimdiye dek diğer karakterleri de öğrenmem gerek diye düşünüyorum.

bak ustalaşabileceğini düşünüyorsan Jax al derim tek korktuğum champ üzerine zıpladınmı adamın büyük ihtimal kill alıyorsun onun dışında Riven için para biriktirebilirsin sağlam bir offtanktır.

bak ustalaşabileceğini düşünüyorsan Jax al derim tek korktuğum champ üzerine zıpladınmı adamın büyük ihtimal kill alıyorsun onun dışında Riven için para biriktirebilirsin sağlam bir offtanktır.

Olaf için ne dersin ? Az önce gördüm de adam defence ve Health e yüklenmiş 42 kill e bitirdi oyunu.

Olaf için ne dersin ? Az önce gördüm de adam defence ve Health e yüklenmiş 42 kill e bitirdi oyunu.
Gerçekten Jax al Jax'ı ''kullanmayı'' bilen bir arkadaşım var nefes aldırmıyor diyebilirim :D Ben Ashe severim ama para biriktiriyorum ara sıra corki de kullanırım .D
[BILGI]Birden bana 400 Riot Points geldi nasıl oldu bu ve napıyım bunla :D[/BILGI]

Gerçekten Jax al Jax'ı ''kullanmayı'' bilen bir arkadaşım var nefes aldırmıyor diyebilirim :D Ben Ashe severim ama para biriktiriyorum ara sıra corki de kullanırım .D
[BILGI]Birden bana 400 Riot Points geldi nasıl oldu bu ve napıyım bunla :D[/BILGI]

Sanırım 4 lvl olunca veriyor,bence bi şampiyon al ben Teemo aldım fena sayılmaz :) East-Nordictemisin ?

-.- rp ile gidip teemo alana deli derler :D başka şeylerde derlerde :D zamanı gelince exp boost filan alırsın yada indirime giren skinler olur

-.- rp ile gidip teemo alana deli derler :D başka şeylerde derlerde :D zamanı gelince exp boost filan alırsın yada indirime giren skinler olur

Skin benim ilgimi çekmiyor,yani bana + bir özelliği yok.Exp konusuna gelince de exp boost alıp bi anda yükselmek istemiyorum,yavaş yavaş oyunu anlayarak 30 lvl e yükselmek benim amacım.Zaten pek oynamıyorum günde 2-3 defa,yani fazla championum yok o yüzden champion aldım çeşit çeşit olsun diye 2-3 oyun da olsa keyfime bakıyorum yani :'( :'(
Bu arada daha 4 gündür oynuyorum LoL ü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri