• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olaf için ne dersin ? Az önce gördüm de adam defence ve Health e yüklenmiş 42 kill e bitirdi oyunu.

olafı herkes kullanamıyor dediğim gibi jax bence daha iyi ama eğer tank istiyorsan dr.mundo al hem ucuz hemde ölümsüz gibi bir şey

53md3.jpg

yine bir aram :D
maçın başında 4 kişi kaldık 30.dakikadada cho çıktı 3 kişi teamfightları kazandık,team killdende belli olur zaten,son dakikada amumunun bi hatası olmasaydı 3 kişi kazanmıştık nexus önünde tek kule kalmıştı.sheni seviyorum ya :D

53md3.jpg

yine bir aram :D
maçın başında 4 kişi kaldık 30.dakikadada cho çıktı 3 kişi teamfightları kazandık,team killdende belli olur zaten,son dakikada amumunun bi hatası olmasaydı 3 kişi kazanmıştık nexus önünde tek kule kalmıştı.sheni seviyorum ya :D

annie dışında takımın alayı sağlam zaten:D ama 3v5 çok zor tabi, taunt çok işinize yaramıştır

artık fikir kalmadığı için işkembeden sallama karakterler ortaya çıkıyor dravende çok normal kesin darius ile kardeş yaparlar bunu

işkembe değil dota :D dota oynayan bi insan değilim ama bu tip bi karakter vardı. volibearın üzerinde çıkan pençe direk copy-paste hatta

balta fırlatcakmış işte ama fırlattıgı baltayı yakalaması gerekiyormuş ona saldırırken baltayı tutmasını engellersen gücünün %50 si gitmiş gibi bişy oluomuş

olaf gibi ama zararlı çıkıyor bu işten dediğim gibi fikir kalmadı artık

anlıyorum, her önüne geldiğinde baltayı fırlatmican yani:)
aynen ama olaf ileri fırlatıyor bunun baltası adama çarpında hayava gidiyormuş sinyal çıkıyomuş nereye gitigini anlıyormuş adam yanı 1-2 adımla tutar baltası sende baltayı engelleyebiliyorsun rankedler çok rahat alır bunu fighterler buna saldırırken balta fırlatsa eline geri döner ama rankedlerin işi kolay:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri