• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çıksın herkezin elinde olucak görürsünüz odaya girince varusu seçmek için hızlı davranmak lazım çoğu arkadasım alıcak oyundan ben alınca custom denicem

Arkadaşlar bildiğiniz gibi turnuva konumuz reklam sebebi ile silindi. O yüzden daha fazla uğraşmak istemiyorum tekrar konu açmıcam. Turnuvada 5 Takım West de 1 Takım East da var. Yani büyük ihtimalle West de olacak turnuvamız. Eğer hala katılmak isteyen varsa msn adresimden iletişime geçsinler. 27 Nisan Cuma Son.

Msn : by_reclast@hotmail.com - Sykep : reclast67

East da oynanmıcak gibi ama gelen takıma göre değişir bakıcaz. Turnuva günü canlı yayın falan yapılacaktır. Bilginize...

Arkadaşlar bildiğiniz gibi turnuva konumuz reklam sebebi ile silindi. O yüzden daha fazla uğraşmak istemiyorum tekrar konu açmıcam. Turnuvada 5 Takım West de 1 Takım East da var. Yani büyük ihtimalle West de olacak turnuvamız. Eğer hala katılmak isteyen varsa msn adresimden iletişime geçsinler. 27 Nisan Cuma Son.

East da oynanmıcak gibi ama gelen takıma göre değişir bakıcaz. Turnuva günü canlı yayın falan yapılacaktır. Bilginize...

bizim takımdan işi çıkanlar var, onlar yerine yedekler bulmaya çalışıyorum, bu akşam kesin dönüşü yapıcam sana

____

bu saydığın 5'lide benim takım var mı? msn'le irtibata geçmedim ya, o yüzden soruyorum

Son düzenleme:

turnuva pbe de olcak ümitim :)

Arkadaşlar Karakter skinlerini ödeme yapmadan oyundaki pointle alma şansımız yokmu ?

4z9bh.png

maçın başında nidaleenin çıkması ile 4 kişi kaldık maç boyunca 4 kişi idare ettik. maçın son 5 dkkası hecarim çıktı resimden belli olmuyor :D
Üçümüz girelim dedik ben,killer ve xPwNzZ güzel maç oldu :)

4z9bh.png

maçın başında nidaleenin çıkması ile 4 kişi kaldık maç boyunca 4 kişi idare ettik. maçın son 5 dkkası hecarim çıktı resimden belli olmuyor :D
Üçümüz girelim dedik ben,killer ve xPwNzZ güzel maç oldu :)

gerçekten güzel maçtı, zordu ama güzeldi:) sağlam defans yaptık, ve kazandık:)

http://eune.leagueoflegends.com/news/next-patch-full-release-spectator-mode

spectator mod gelecekmiş, turnuvalar için mükemmel bir fikir, insanlara kendi turnuvalarını oluşturup canlı yayınlamak için bi fırsat veriyor Riot, çok da iyi yapıyor

Son düzenleme:
Arkadaşlar 1 hero aldım fakat pek hosuma gıtmedı geri satma şansım yokmu pointi alamazmıyım geri ?

Bende oyuna yeni başladım daha 3 levelim :D Corki yi sevdim işte onla oynarım :D 400 Riot Points ve 530 küsür para var :D adım TheNegative57

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri