• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends - Sohbet Edelim :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
keşke.güzel ad karakterler çıktı,güzel junglelar çıktı,lulunun supportluğuna ağzımı bozmak istemiyorum :D ama haklısın.swain tarzında bi ap hero çok güzel olurdu.

Son düzenleme:
39 dakika sora demı ya beyler siyah ekran hatası var bende ya off

ya herkesde olan bir hata normal eu eastte yok allahdan pbede var çözümü hala bulamadılar =/

2 yıldır oynuyorum daha yeni penta yapabildim,o da ARAMda :D

sizinlede paylaşmak istedim
9dsxq.png

2.ayımın sonunda yapmıştım :) al master yiyi bas ultiyi tıkla alphaya kendi kendine yapıyor zaten :)

500+ winli adamlara yapamassın onu :D adamlar saniye hesaplıyor

----------

master yi ilerde çok kullanışsız kalıyor.Jungle yaparken ks atarsan anca.ve bende pek egoist biri değilimdir,bırakırım hep

----------

master yi ilerde çok kullanışsız kalıyor.Jungle yaparken ks atarsan anca.ve bende pek egoist biri değilimdir,bırakırım hep

Onu geçte Master yi kimmiş bi alpha atıp kendi kendine penta çekicek 2 koysam ölür oda olmadı Thornmail yap nah penta çeker :D Free kill şampiyon %50 hp altında adamı arkadan yakala ulti bas kes :D

Onu geçte Master yi kimmiş bi alpha atıp kendi kendine penta çekicek 2 koysam ölür oda olmadı Thornmail yap nah penta çeker :D Free kill şampiyon %50 hp altında adamı arkadan yakala ulti bas kes :D

master yinin değişmesi lazım kayle,jax gibi. bi kere heroda cc denen birşey yok.bu oyunda cc kazandırır oyunu.alistar-vayne-blitz-ryze yakalancanda kaçıcan,başıma geldi bu dörtlü flash atamadım :D

Bende ilk pentamı oynadığım 2. ay twitch ile yaptım. Çok basit adamların arkasına geçtim ulti açtım bam bam bam Penta.. Birkeresinde Xin ile quadra yaptım son adam ve milim can adam yanımda vursam ölücek benim arkadaşta katarina var dedim sakın dalma bu almış gazı bir daldı adama ona yazdı pentayı kaçırdım o yüzden az sövmemiştim :D

---

Bu arada konu ölmeye yakınmış hortlatayım dedim..

Bende ilk pentamı oynadığım 2. ay twitch ile yaptım. Çok basit adamların arkasına geçtim ulti açtım bam bam bam Penta.. Birkeresinde Xin ile quadra yaptım son adam ve milim can adam yanımda vursam ölücek benim arkadaşta katarina var dedim sakın dalma bu almış gazı bir daldı adama ona yazdı pentayı kaçırdım o yüzden az sövmemiştim :D

---

Bu arada konu ölmeye yakınmış hortlatayım dedim..

twitch kargaşa herosudur zaten :D eğer tf ye katılmak için sabredebiliyorsan çok rahat bir herodur,eziyet çektirir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri