• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alış bunlara alış ben neler gördüm :D (Düşük levelim o yüzden :D )

Bu arada tr deyim maç atmak isteyen olursa BR GetBack nickim

alışmı bu ranked normal maca benzemez yani rank da bile afk olan insanlar var düşüklevelde çok var ama rankda olması sinirimi bozuyor ya ranka önem vermesseniz nasıl elo kasıcam ben abi ne yapiyimda yükseliyim daha

alışmı bu ranked normal maca benzemez yani rank da bile afk olan insanlar var düşüklevelde çok var ama rankda olması sinirimi bozuyor ya ranka önem vermesseniz nasıl elo kasıcam ben abi ne yapiyimda yükseliyim daha

Kendine sağlam duo bul. Belli bir noktaya kadar tek girme, kazanma şansın, solo girdiğinde kazanma şansından kat kat fazla olur.

duo denemdimmi sanıonuz denedim adc supp oynadık ben jungle oldum arkadas mid oldu ben solo top arkadas mid oynadı iyioluyor fakat herzaman duo bulamıyor insan solo rank girmeyi seven birisiyim streamlarda adamlar hep solo giriyor ben girince böyle insanlar geliyor hele tr de iseniz :(

duo denemdimmi sanıonuz denedim adc supp oynadık ben jungle oldum arkadas mid oldu ben solo top arkadas mid oynadı iyioluyor fakat herzaman duo bulamıyor insan solo rank girmeyi seven birisiyim streamlarda adamlar hep solo giriyor ben girince böyle insanlar geliyor hele tr de iseniz :(

30 level ekip bul kendine ben öyle yaptım baronları biliyorsun onur yusuf recep felan toplandık hepimiz 0'dan başladığım halde ekip kurdum sonra vakit bulamadığım için bıraktım fakat onlar devam ediyor bende arada nadiren giriyorum

30 level ekip bul kendine ben öyle yaptım baronları biliyorsun onur yusuf recep felan toplandık hepimiz 0'dan başladığım halde ekip kurdum sonra vakit bulamadığım için bıraktım fakat onlar devam ediyor bende arada nadiren giriyorum

o ekipte bende vardım :D turnuvaya katılcaz dediler surrender atamadan yenildik

Oyunda an itibariyle bir sorun oluştu heralde siteye falanda giremiyorum?

ben jungle oynamıstım karsı takım blitz jungle almıs biz kacıcak delik arıoz baseye gittik adam baseden çekip kesiyo en sonunda hepsi birden baseye atladı 5kill öyle zaten :D

Paf pif, son günler birşeyler oldu oyuna :D

Normalde first pick yalama olurdu ben 1 win alınca, bütün unrankedlar toplanırdı. Supp olduğum için taşıymıyordumda. Maşallah 4 win ile 3 maçlık seriye geldim.Son 15 maç win, 5 tanesi ranked... :D

Darısı başınıza <3

----------

Derken, fp oldum. Ori afk xin gittiği her lane öldü :D

Darısı başınıza mı desem gene ne desem bilemedim :D

Yeni gördüm ve halen daha yarılıyorum gülmekten. Ama aslında acımasız bir gerçek :hsml:

11_1_1349296579_orig.jpg

eu west de oynayan varsa yazabilir mi ? :D 26 lv kadar iyi dayandım fakat eu west tr'den farklı değil. yabancıların 16 yaşındaki çocukları da bu serverda.. Lane'de durmayan, score gitmeye çalışan, kule bile yıkamayan bir takımda oynamak inan zor oluyor. adc olursun senden tanklık bekleyip, ilk senin gitmeni isterler, tank olursun senden score beklerler ve kaybedince de en düşük score olanları report ederler. Jungler konusu ise; ashe ile jungle oynayan var takımda.. gank (veya gang ikisini de diyorlar) konusuna girmiyorum çünkü yapamayıp rapor ediyorlar :D siz top'da tek towerı korursunuz bütün towerlar yıkılır fakat adamlar top'daki towerın hiçbirini yıkamadığı için merkeze saldıramazlar ve mecbur top'daki towerı korursunuz ama takım score berbat ettiğinden siz yardım etmiyorsunuz diye rapor ederler..

kısacası: euwest oynayanlar yazarlarsa iyi olur artık bıktım eu westdeki çocuklardan:thr:

eu west de oynayan varsa yazabilir mi ? :D 26 lv kadar iyi dayandım fakat eu west tr'den farklı değil. yabancıların 16 yaşındaki çocukları da bu serverda.. Lane'de durmayan, score gitmeye çalışan, kule bile yıkamayan bir takımda oynamak inan zor oluyor. adc olursun senden tanklık bekleyip, ilk senin gitmeni isterler, tank olursun senden score beklerler ve kaybedince de en düşük score olanları report ederler. Jungler konusu ise; ashe ile jungle oynayan var takımda.. gank (veya gang ikisini de diyorlar) konusuna girmiyorum çünkü yapamayıp rapor ediyorlar :D siz top'da tek towerı korursunuz bütün towerlar yıkılır fakat adamlar top'daki towerın hiçbirini yıkamadığı için merkeze saldıramazlar ve mecbur top'daki towerı korursunuz ama takım score berbat ettiğinden siz yardım etmiyorsunuz diye rapor ederler..

kısacası: euwest oynayanlar yazarlarsa iyi olur artık bıktım eu westdeki çocuklardan:thr:

30 level olmadan hiçbir serverdan birşey bekleme

İrelia için legandary şart... Varımı yoğumu ortaya dökmeye hazırım... Mattcom'a söylesinler broirelia gibi bir skin yapsın !!!

brorelia_by_mattcomgo-d4vqkrx.jpg

school_irelia_by_alvinwcy-d52p5cg.jpg

Lütfeeeen riot artık.... =((=(

Geri