• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar East'ta Oynuordum Ve bu son zamanlarda Yogun Cocuk akımlarından Sonra Bıraktım Bu Konudan Bırakan ARkadaşlar Varmı Yoksa tek Benmiyim :)

Kesinlikle Allstar day2 EU vs NA maçını seyretmeniz lazım. Carry nasıl korunur, focus ne kadar önemli, jayce neden nerf yemeli hepsini bir maçta görebilirsiniz. İnanılmaz derecede zevkli bir maçtı ve EU maçı aldı fakat inanılmaz bir maçtı. Tekrarını mı bulursunuz ne yaparsınız bilmiyorum ama izlemeniz şart !!!

Bu arada Doublelift penta <3

Kesinlikle Allstar day2 EU vs NA maçını seyretmeniz lazım. Carry nasıl korunur, focus ne kadar önemli, jayce neden nerf yemeli hepsini bir maçta görebilirsiniz. İnanılmaz derecede zevkli bir maçtı ve EU maçı aldı fakat inanılmaz bir maçtı. Tekrarını mı bulursunuz ne yaparsınız bilmiyorum ama izlemeniz şart !!!

Bu arada Doublelift penta <3

maçı eu almadı na 2-0 yendi euyu

zaten asyalılar daha farklı taktikle oynuyor onun için yeniliyor eu ve na yoksa zor adamlar bi anda girişiyor diğerleri sadece izliyor

Alex Ich yüzünden bir kaç hafta mid jayce görüceksiniz TR serverında, kaçışı yok. Ama kimse anlamıyorki, onun gibi farm yapamazsın onun gibi lane yardıma gidemezsin ve onun gibi heroya hakim olamazsın... dk 39, jayce 404 cs (dalga geçiyorlarda 404 errror cs not found gibisinden) skoruda 4-1 mi ne...

​Yabancı serverda başlamanı tavsiye ederim, Türk serverında oyundan soğuyabilirsin. :))

LoL oynayanlara bir sorum var neden Dota değil de LoL ? Mantıklı bir açıklama bekliyorum. Cevap vermek istemeyenler vermek zorunda değilsiniz bu yüzden saçmalamaya gerek yok.

LoL oynayanlara bir sorum var neden Dota değil de LoL ? Mantıklı bir açıklama bekliyorum. Cevap vermek istemeyenler vermek zorunda değilsiniz bu yüzden saçmalamaya gerek yok.

LoL'ü sil, Dota yükle, dene, beğen, geliş, zevkli aşamaya gel çok uzun iş. Ben aşırı oyun bağımlısı biride değilim, gerek yok benim için alışkanlıkları bir tarafa bırakmaya. Daha iyi değil konusuna da denemeden giremem.

LoL'ü sil, Dota yükle, dene, beğen, geliş, zevkli aşamaya gel çok uzun iş. Ben aşırı oyun bağımlısı biride değilim, gerek yok benim için alışkanlıkları bir tarafa bırakmaya. Daha iyi değil konusuna da denemeden giremem.
Dota LoL'den daha önce başlamış çok köklü bir oyun. LoL'ün böylesine bir oyun çıkarması da sanki birebir kopyalamış gibi oluyor ama zevk meselesi tabii ben de daha LoL'ü denemedim ama denemek istiyorum sadece sizin fikirlerinizi almak istedim.

Geri